Miks me tahame, et oleksid õnnelik?

Juba vanakreeklastest filosoofid uskusid, et õnnelik olemine on elu tähtsaim eesmärk. Võtsime selle enda südameasjaks. Loome inspireerivaid tooteid, et leida üles oma tee õnneni.

Kelle jaoks me tegutseme?

Me oleme võtnud eesmärgiks iga inimese elu maailmas muuta natukene õnnelikumaks. Sinna on veel mitu sammu minna ja sa saad kaasa aidata jagades meid oma lähedastega.

Kuidas me seda päriselt teeme?

Oleme avastanud, et elades igat päeva täiel rinnal, võttes ette põnevaid seiklusi või inspireerides oma lähedasi, ongi võimalik õnnelik olla. Sellest lähtuvalt me oma tooteid loomegi.

Kuidas näeks välja elu ilma seiklusteta?

Alustasime Tegude Kalendri välja andmist, olles 8. klassi õpilased. Märkasime, et inimesed meie ümber ei ole õnnelikud. Ei teadnudki, kas see on tingitud hallist pimedast talvest või millestki muust. Otsustasime, et meie muudame inimesi õnnelikuks. Andsime välja kalendri, kus igale päevale on lisatud üks väljakutse, mida sellel päeval ära teha. Näiteks “Kallista”, “Naerata” või hoopis “Joo piima”. Väikesed tegevused, et tuua päeva rõõmu. Esimesel aastal andsime välja 1000 kalendrit, mis olid juba paari nädalaga kõik otsas. Seepärast otsustasime ka jätkata.

5 aastat hiljem muutsime nime Kirjastus SEIKiks ja hakkasime välja andma ka teisi tooteid. Laiendasime ka oma haaret Baltikumis, Soomes ja mujal Euroopas. Meie eesmärk igat toodet välja andes on ikka sama – inimeste inspireerimine, seikluste pakkumine ja õnnelikuks muutmine. Oleme välja andnud üle 500 erineva toote.

Tänaseni oleme väike tiim noori loovinimesi ja otsime pidevalt uusi ideid, kuidas sind inspireerida.

Rudolf-Gustav Hanni / Kirjastus SEIK asutaja

Meie väärtused

Elo Johanna Kuklane

.

Püüame olla Jätkusuutlikud igal sammul

Kasutame toodetel ja teenustel neid jalajälje vähendamise lahendusi. Otsi neid märgiseid meie toodetelt.

Kust meid leida võib?

Alustades olime noored väiksest Pärnu linnast suure ambitsiooniga. Saime jutule esimeste poodidega Eestis ja meid võeti hästi soojalt vastu. Põhja-Euroopa minimalistlik stiil ja inspireerivad seiklused on leidnud tee Eestist kaugemale. 6 aastat peale alustamist võtsime ette ja tõlkisime esimesed tooted inglise, läti ja leedu keelde ja käisime kohtumas esimeste edasimüüjatega väljaspool Eestit. Mõned aastad hiljem hakkasime tegema ka tooteid soome keeles.

Tänaseks jagame inspiratsiooni oma e-poes ja edasimüüjate juures üle Euroopa ja kaugemalgi. Tooteid leiab näiteks Ameerikast, tellitud on Jaapanisse, Austraaliasse ja mujalegi. SEIKi tooteid leiab 10 keeles ning 11 erineva riigi poodidest. Peamiselt leiab meid raamatupoodidest, disainipoodidest, suveniiri poodidest ja ka suurematest supermarketitest. Kõige parem valik on meil saadaval muidugi meie enda e-poes. Ja siit on võimalik tellida igasse maailma otsa.

Viime iga päev ellu meie visiooni, muuta inimesi õnnelikumaks ning tuua seikluseid igasse päeva üle maailma.

Projektid, milles me kaasa lööme

Osta üks, kingi teine: Investeeri endasse, inspireeri teisi

Me usume, et igaühel peab olema võimalus olla õnnelik. Sellepärast iga Tegude Kalendri ostu puhul kingime me teise kalendri heategevuseks.

Kirjastus SEIK pani Ukraina lastele kokku kinkepakid vingete ettevõtete abiga

Mõned sündmused maailmas on raputavad, silmiavavad ja õõvastavad. Seda oli meile ka uudis sõjast Ukrainas....

Kirjastus SEIK annetas terve päeva ostusumma pisikese Annabeli raviks

Juunikuus ilmus sotsiaalmeediasse ning uudistesse lugu pisikesest Annabelist, kellel on haruldane haigus, mille tulemusena ei...

Happy Calendar toetas ägedaid 48 tunni ideid Lätis

Teisipäevast neljapäevani Riias toimunud Garage48 Future of mobility hackathon tõi kokku arendajad, turundajad, äriarendajad ja teised...

Koostööprojektid

Koostöös väärtuspõhiste ettevõtetega saame jagada inspiratsiooni ja seiklusi palju rohkematele inimestele. Anname välja koos tooteid hoides kvaliteeti ja minimalistliku stiili ning pakkudes juurde inspireerivaid väljakutseid ja meeldivaid elamusi.

Tänaseks oleme teinud koostööd ettevõtetega mitmetest eri sektoritest ja erinevate sihtrühmadega – oma töötajatele, koostööpartneritele, õpilastele või hoopis ühistooteid müügiks.

Loe lähemalt koostöövõimalustest

Tule meie tiimi ja inspireerime üheskoos

Tundub sulle, et see on täpselt, mida sa ka teha soovid? Inspireerida, motiveerida ja muuta maailma õnnelikuks. Samal ajal järgides oma jalajälge.

Otsime oma tiimi pidevalt ägedaid inimesi:

  • Vabakutselisi disainereid, fotograafe, illustreerijaid, kellega koos toodet disainida
  • Pööraste, uudsete ideedega loomeinimesi, kelle tooteideed koos välja anda ja inspireerida üle Euroopa
  • Meie missiooni edasi kandjaid – turundajaid, kellega koos uusi turge käivitada, sotsiaalmeedias jagada ja uusi edasimüüjaid leida
  • Ja muidugi nobenäppe, kes kõik inspireerivad tooted kokku panna aitavad ning armastusega teele saadavad

Tundub, et see üleskutse on midagi sulle?

Tutvu meie vabade töökohtadega. Kui kohe seal õige asi silma ei jäänud, siis saada meile kiri: [email protected]

Tutvu vabade kohtadega Saada meile kiri