Näitan 1–24 tulemust 42-st

Isadepäeva kingitus- mida kinkida isadepäevaks?

Kingitus isale võib olla üsna suur väljakutse. Sooviks oma isa meeles pidada ning üllatada millegi isikupärase ning erilisega. Vahet ei ole, kas isadepäevaks, sünnipäevaks või lihtsalt erilise päeva puhul – erilise kingituse isale leiad seik.ee e-poest. Valikus on menukad konservisokid Tallinna siluettiga, Surströmmingu sokid, erinevad disainkruusid, raamat “100 asja, mida iga mees vähemalt korra elus tegema peab” ning märkmikud ja muud üllatused.

Üllata oma ise erilise kingitusega!

11.99 
11.99 

aastavahetuse kingitus

Long Drink sokid meeste suurus 40-46

11.99 
14.99 
14.99 
9.99 
11.99 

disainikruus

Disainkruus – isa

11.99 
11.99 
Laost otsas
21.99 
11.99 
11.99 
Soodus!
Original price was: 39.46 €.Current price is: 33.54 €.

isadepäeva kingitus SEIKist

Eriline isadepäeva kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist isadepäeva kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik isadepäeva kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali isadepäeva kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - isadepäeva kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et isadepäeva kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas isadepäeva kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #isadepäeva kingitus.

Milline isadepäeva kingitus valida?

 1. Mõtle, milline isadepäeva kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda isadepäeva kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal isadepäeva kingitus kohale jõuab? Kui tellida isadepäeva kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab isadepäeva kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud isadepäeva kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida isadepäeva kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane isadepäeva kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida isadepäeva kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada isadepäeva kingitus? Kui sulle isadepäeva kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas isadepäeva kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.