Näitan 1–24 tulemust 29-st

Kilukarbis sokid - Kõige üllatavam kingitus on sokid konservis!

Üllata kingituse saajat millegi täiesti erilisega ning loo kingituse avamisest üks tõeline seiklus. Oleme pannud kilukarpi kalade asemel hoopis sokid ja tulemus tuli tõesti vinge. Sokid on värsked ja puhtad – vähemalt avamise hetkel. Edasine on juba soki kandja enda teha. Valikus on populaarsed Tallinna kilukarbivaatega sokid, samuti eriti rootsipärased Surströmming sokid. Sokid konservis on saadaval nii meestele kui ka naistele.

Kingi erilised sokid konservikarbis!

11.99 
11.99 

aastavahetuse kingitus

Long Drink sokid meeste suurus 40-46

11.99 
9.99 
9.99 
11.99 
11.99 
11.99 
11.99 
11.99 

sokid konservis SEIKist

Erilised sokid konservis - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid sokid konservis. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad sokid konservis.
  • Kõik sokid konservis on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga sokid konservis siit kategooriast
  • Tellitud sokid konservis on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% sokid konservis kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et sokid konservis muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas sokid konservis kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #sokid konservis.

Millised sokid konservis valida?

  1. Mõtle, millised sokid konservis sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - sokid konservis sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi sokid konservis märksõna järgi
  4. Oota, kuni sokid konservis pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #sokid konservis
Korduma kippuvad küsimused

Millal sokid konservis kohale jõuavad?

Kui tellida sokid konservis tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad sokid konservis ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad sokid konservis 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad sokid konservis kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud sokid konservis paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida sokid konservis?

Sa saad lihtsasti tellida sokid konservis läbi meie e-poe. Pane sokid konservis ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas sokid konservis kätte saada.

Kas ma saan sokid konservis tagastada?

Kui sulle tellitud sokid konservis ei sobi, siis saad mittesobivad sokid konservis lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas sokid konservis tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.