Näitan kõiki 2 tulemust

Jäädvusta ja taaselusta erilised hetked kiirkaamera tarvikutega

Me SEIKis mõistame, kui suurt väärtust omab elu ilusate hetkede säilitamine ja nende taasleidmine. Meie kiirkaamerate tarvikute valikuga aitame neid mälestusi hoida. Ükskõik, kas lood ise tehtud mälestusraamatuid, täiustad oma päevikuid või valmistad isikupäraseid märkmikke, meie kõrgekvaliteediliste paberite ja kaante valik tagab, et sinu jäädvustatud mälestused mitte ainult ei jääksid alles, vaid oleksid ka kaunilt esile toodud. Tänu kiirfotode võimalusele saad nautida iga naeru, iga seiklust ja iga erilist sündmust. Proovi meie tarvikuid juba täna ja lase oma mälestuste maagial püsida terve elu.

Soodus!
Original price was: 134.98 €.Current price is: 123.99 €.

kaamera tarvikud SEIKist

Erilised kaamera tarvikud - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kaamera tarvikud. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad kaamera tarvikud.
  • Kõik kaamera tarvikud on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kaamera tarvikud siit kategooriast
  • Tellitud kaamera tarvikud on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% kaamera tarvikud kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et kaamera tarvikud muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kaamera tarvikud kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kaamera tarvikud.

Millised kaamera tarvikud valida?

  1. Mõtle, millised kaamera tarvikud sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - kaamera tarvikud sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kaamera tarvikud märksõna järgi
  4. Oota, kuni kaamera tarvikud pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kaamera tarvikud
Korduma kippuvad küsimused

Millal kaamera tarvikud kohale jõuavad?

Kui tellida kaamera tarvikud tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad kaamera tarvikud ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad kaamera tarvikud 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad kaamera tarvikud kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud kaamera tarvikud paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kaamera tarvikud?

Sa saad lihtsasti tellida kaamera tarvikud läbi meie e-poe. Pane kaamera tarvikud ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas kaamera tarvikud kätte saada.

Kas ma saan kaamera tarvikud tagastada?

Kui sulle tellitud kaamera tarvikud ei sobi, siis saad mittesobivad kaamera tarvikud lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kaamera tarvikud tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.