Näitan 1–24 tulemust 106-st

Jälle kooli- leia kõik kooliks vajaminev Seik'ist!

Käes on jälle see aeg – tagasi kooli. SEIK koolitoodete valikust leiate stiilseid minimalistlikke pliiatsikarpe, märkmikke ja päevikuid. Oled motiveeritud kogu õppeaasta jooksul. Meie noor meeskond on disaininud ilusad tooted, mis on lihtsad ja millel on motiveerivad laused. Planeerijatega saate unistada suurelt ja saavutada kõik oma eesmärgid.

Olge kooliks valmis SEIK Back to School toodetega.

aastapäeva kingitus

Õnnelik küünal – armastus

15.99 

jälle kooli

Lugemispäevik

16.99 
17.39 
Hind alates 41.99 
Hind alates 41.99 
Hind alates 29.94 
Hind alates 41.99 
17.39 

jälle kooli SEIKist

Eriline jälle kooli - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist jälle kooli. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik jälle kooli kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali jälle kooli, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - jälle kooli kohal paari päevaga
 • Loodame, et jälle kooli muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas jälle kooli seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #jälle kooli.

Milline jälle kooli valida?

 1. Mõtle, milline jälle kooli sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda jälle kooli ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal jälle kooli kohale jõuab? Kui tellida jälle kooli tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab jälle kooli 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud jälle kooli kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida jälle kooli? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane jälle kooli ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida jälle kooli ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada jälle kooli? Kui sulle jälle kooli ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas jälle kooli tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.