Näitan 1–24 tulemust 37-st

Emadepäeva kingitus- mida kinkida emale?

Kingitused emale, kingitus vanaemale või vana-vanaemale? Ema on igaühe elus erilisel kohal ja ta armastab oma lapsi tingimusteta ja vanusest sõltumata. Emale tänu avaldamine pole oluline ainult ühel päeval aastas, vaid oluline on igapäevane mäletamine ja hoolimine. Kuid erilisuse rõhutamiseks on aastaks ka üks tore tähtpäev, mis on vaid armsatele emadele. Tähtis on tänada oma emasid, vanaemasid ja vanavanaemasid. Et oma emale armastust avaldada, on tore hellitada teda emadepäevaks väikeste kingitustega.

Leia eriline kingitus emale emadepäevaks!

14.99 
21.99 
Soodus!
Original price was: 58.45 €.Current price is: 49.68 €.
Soodus!
Original price was: 32.46 €.Current price is: 27.59 €.
Soodus!
Original price was: 43.46 €.Current price is: 36.94 €.
Soodus!
Original price was: 42.46 €.Current price is: 36.09 €.

emadepäeva kingitus

Õnnelik küünal – vanaema

15.99 
Laost otsas

emadepäeva kingitus

Õnnelik küünal – emme

15.99 
Personaliseeri
109.99 
22.99 
21.99 
14.99 

disainikruus

Disainkruus – Emme

11.99 
Laost otsas
21.99 

emadepäeva kingitus SEIKist

Eriline emadepäeva kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist emadepäeva kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik emadepäeva kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali emadepäeva kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - emadepäeva kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et emadepäeva kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas emadepäeva kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #emadepäeva kingitus.

Milline emadepäeva kingitus valida?

 1. Mõtle, milline emadepäeva kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda emadepäeva kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal emadepäeva kingitus kohale jõuab? Kui tellida emadepäeva kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab emadepäeva kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud emadepäeva kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida emadepäeva kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane emadepäeva kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida emadepäeva kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada emadepäeva kingitus? Kui sulle emadepäeva kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas emadepäeva kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.