Seiklusrikkad Reklaamkingitused, Ärikingitused, Firmakingitused ja logoga meened

Hei,

Olen Rudolf, SEIKi asutaja. alustasin selle ettevõttega 8. klassis ambitsiooniga eesmärgiga muuta inimesed enda ümber õnnelikumaks. Juba esimese Tegude Kalendriga inspireerisime mitmeid ettevõtteid. Tegude Kalender lisab põnevust tööellu väikeste igapäevaste väljakutsetega. Tänaseks oleme saanud inspireerida üle 100 000 inimese Eestis, Baltikumis, Põhjamaades ja üle Euroopa. SEIK, see on mälestamist väärt hetk elus – ja neid me tahame sulle pakkuda.

Luba meil sind, sinu kolleege, võtme partnereid ja kalleid kliente inspireerida.

Rudolf-Gustav Hanni / Founder of SEIK Publisher

Tooteideed sinu järgmiseks kingituseks

21.99 
21.99 

Oleme inspireerinud 10 000+ inimest erinevates ettevõtetes

Oleme tellinud Tegude Kalendreid oma ettevõttele vähemalt 7 aastat järjest. Meie töötajad ei suuda aastat ilma põnevate väljakutsetega ette kujutada. Tegude Kalender inspireerib väikeste tegudega – mõni päev saame kõhutäie naerda, teine päev võtame tõsiselt ette ja teeme padjasõja, kui kalender nii ütleb.

Heili / Mitt & Perlebach

Meile väga meeldis SEIKiga teha koostööd. Tegutseme mitmel turul ja esmalt mõtlesime teha inglise keelsed kalendrid. SEIKi disainer pakkus välja võimaluse teha kalendrid nii eesti, läti, leedu kui isegi prantsuse keeles. Disaineril oli hea maitse, mis sobitus meie unikaalse brändingu ja disainiga suurepäraselt. Meile meeldisid eriti puidust alusel lauakalendrid.

Mark / Virbac

Aega veel jäänud jõuludeni

 
 

Seiki kingid 20% soodustusega

Meie valikus on lai valik inspireerivaid kingitusi erinevateks hetkedeks – jõuluks, kolleegi sünnipäeva tähistamiseks või uue kliendi tervitamiseks. Ärikliendid saavad SEIK tooteid tellida parema hinnaga. Kui sinu tellitav kogus on üle 10tk küsi erihinda.

Lisa logo ja oma disain Seiki toodetele

Lisa personaalsust toodetele. Pakume võimalust muuta toodete disaini – lisa oma logo, pildid ja kasvõi tähtpäevad ja tegevused Tegude Kalendrisse ja teistele meie toodetele.

Teeme üheskoos erilahendusega toote

Meie disainerid aitavad hea meelega sind erinevate tooteideedega – aitame välja mõelda tooteidee, teha prototüübi ja toota õigel ajal. Meie saame aidata nii graafilise disaini, illustratsioonide, toomise kui ka otse kingisaajatele transpordiga. Meile meeldib sinu ideid ellu viia.

Teeme üheskoos inspireeriva ja instagrammitava kingituse

  RUDOLF-GUSTAV HANNI

  Kirjastus SEIK asutaja
  [email protected]
  +372 5661 6462

  Kirjastus SEIK

  Seik OÜ
  Parda 5, 10151 Tallinn
  [email protected]