Näitan kõiki 4 tulemust

Telefoni aksessuaarid - jäädvusta hetki & naudi seiklusi telefoni lisatarvikutega

SEIKis on meie eesmärk muuta iga päev meeldejäävaks seikluseks. Selles kiire tempoga maailmas, kus meie nutitelefonidest on saanud meie usaldusväärsed abimehed, mis hoiavad mälestusi, abistavad tööl ja hoiavad meid ühenduses. Meil kõigil on olnud südant põksuma panevaid hetki, mil meie armastatud seadmed käest või taskust välja libisevad. Aga ära enam karda! Tee tutvust SEIK-i telefonipaelaga, oma sõbraliku abilisega sellel seiklusrikkal teekonnal. Parim kaaslane sulle reisidel kiireks pildistamiseks ja igapäevaelus, et mitte kaotada telefoni.

telefoni aksessuaarid SEIKist

Erilised telefoni aksessuaarid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid telefoni aksessuaarid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad telefoni aksessuaarid.
  • Kõik telefoni aksessuaarid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga telefoni aksessuaarid siit kategooriast
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - telefoni aksessuaarid on kohal paari päevaga
  • Loodame, et telefoni aksessuaarid muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas telefoni aksessuaarid seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #telefoni aksessuaarid.

Millised telefoni aksessuaarid valida?

  1. Mõtle, millised telefoni aksessuaarid sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- telefoni aksessuaarid
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi telefoni aksessuaarid märksõna järgi
  4. Oota, kuni telefoni aksessuaarid pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #telefoni aksessuaarid
Korduma kippuvad küsimused

Millal telefoni aksessuaarid kohale jõuab?

Kui tellida telefoni aksessuaarid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad telefoni aksessuaarid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud telefoni aksessuaarid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida telefoni aksessuaarid?

Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane telefoni aksessuaarid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.

Kas ma saan tagastada telefoni aksessuaarid?

Kui sulle telefoni aksessuaarid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas telefoni aksessuaarid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.