Näitan kõiki 4 tulemust

Telefoni aksessuaarid - jäädvusta hetki & naudi seiklusi telefoni lisatarvikutega

SEIKis on meie eesmärk muuta iga päev meeldejäävaks seikluseks. Selles kiire tempoga maailmas, kus meie nutitelefonidest on saanud meie usaldusväärsed abimehed, mis hoiavad mälestusi, abistavad tööl ja hoiavad meid ühenduses. Meil kõigil on olnud südant põksuma panevaid hetki, mil meie armastatud seadmed käest või taskust välja libisevad. Aga ära enam karda! Tee tutvust SEIK-i telefonipaelaga, oma sõbraliku abilisega sellel seiklusrikkal teekonnal. Parim kaaslane sulle reisidel kiireks pildistamiseks ja igapäevaelus, et mitte kaotada telefoni.

telefoni aksessuaarid SEIKist

Erilised telefoni aksessuaarid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid telefoni aksessuaarid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad telefoni aksessuaarid.
  • Kõik telefoni aksessuaarid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga telefoni aksessuaarid siit kategooriast
  • Tellitud telefoni aksessuaarid on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% telefoni aksessuaarid kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et telefoni aksessuaarid muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas telefoni aksessuaarid kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #telefoni aksessuaarid.

Millised telefoni aksessuaarid valida?

  1. Mõtle, millised telefoni aksessuaarid sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - telefoni aksessuaarid sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi telefoni aksessuaarid märksõna järgi
  4. Oota, kuni telefoni aksessuaarid pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #telefoni aksessuaarid
Korduma kippuvad küsimused

Millal telefoni aksessuaarid kohale jõuavad?

Kui tellida telefoni aksessuaarid tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad telefoni aksessuaarid ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad telefoni aksessuaarid 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad telefoni aksessuaarid kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud telefoni aksessuaarid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida telefoni aksessuaarid?

Sa saad lihtsasti tellida telefoni aksessuaarid läbi meie e-poe. Pane telefoni aksessuaarid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas telefoni aksessuaarid kätte saada.

Kas ma saan telefoni aksessuaarid tagastada?

Kui sulle tellitud telefoni aksessuaarid ei sobi, siis saad mittesobivad telefoni aksessuaarid lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas telefoni aksessuaarid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.