Võimalus influencerile: Hakka SEIKi brändisaadikuks

Meie eesmärk SEIKis on inspireerida inimesi võtma ette seiklusi, planeerima oma unistusi ning jäädvustama erilisi hetki. Kui need on ka sinu jaoks olulised väärtused, siis SEIKi brändisaadikute programm on sulle loodud! Uuenenud SEIKi brändisaadikute programm on kui kogukond samasi väärtusi edendavatest mõjuisikutest – Instagramis, TikTokis, Youtubes, Blogis ja mujal. Meie kogikonnas toetame üksteist, jagame loovaid ideid ja parimaid lahendusi, teeme põnevaid väljakutseid ja pakume lisaväärtust oma sihtrühmale. Liitu SEIKi rahvusvahelise brändisaadikute kogukonnaga üle Baltikumi, Põhjamaade ja Kesk-Euroopa.

 

Meie väärtused

Elo Johanna Kuklane

 

Hakka meie mõjuisikuks ja saa tasu iga müügi pealt

 

20% TASU

iga sinu kaudu tehtud müügilt

Ostudelt, mis on tehtud nädala jooksul peale sinu lingile klikkimist või sooduskoodi kasutamist

 

 

MEIE IDEED, KUIDAS seiklusi jagada

 

Võta väljakutsetest osa

Viime läbi erinevaid väljakutseid, näiteks Tegude Kalendri #happyweekchallange Kalendri igale päevale on lisatud üks heategu, mida sa saad ära teha ja oma Instagrami storis ja seinal või Youtubes ning blogis postitada. Täida tegu, tõesta pildiga ja jaga kasutades #happyweekchallenge @minuseik Täpsemat infot jagame kommuunis.

 

Kasuta ise tooteid ja jaga oma kogemust

Saa endale SEIKi tooteid, kasuta neid ise ja jaga oma kogemust ja lugusid ona jälgijatele. Kõige edukamad on just personaalsed lood, mis on õigesti ajastatud ja tootega seotud. Tee inspireerivaid pilte ja ära unusta meid märkida #minuseik @minuseik

 

VII LÄBi LOOSIMÄNGE

Loosi oma fännide vahel välja SEIKi tooteid. Lase neil märkida inimesi, kommenteerida, mis oli viimane asi, mis neid õnnelikuks tegi või mis oli nende viimane heategu, mis nad tegid. Ole loov. Anna meile lõpus auhinna saajate kohta andmed ja me saadame kingitused otse võitjatele.

 

Anname koos välja sinu disainiga tooteid

Löö kaasa meie toodete välja andmisel: disaini oma päeviku kaas, tee 12 pilti kalendri jaoks, kirjuta oma mõtteid märkmikusse või teeme täiesti sinu toote üheskoos Sinu võimalus oma loovus valla lasta. Kui sa oled huvitatud siis kirjuta meile [email protected]

 

 

OLEME VALMIS, AGA SINA?

Muudame üheskoos inimesed meie ümber õnnelikuks. Kandideeri meie brändisaadikuks. Jaga meile, mis kanalites ja millist sisu sa oled loonud, mis on sinu 3 mõtet, kuidas SEIKiga koostööd teha ja milline on sinu edukaim kampaania olnud.

 

Kandideeri brändisaadikuks