Näitan 1–24 tulemust 40-st

Kingitus isale – mida kinkida isale?

Kingitus isale võib olla üsna suur väljakutse. Sooviks oma isa meeles pidada ning üllatada millegi isikupärase ning erilisega. Vahet ei ole, kas isadepäevaks, sünnipäevaks või lihtsalt erilise päeva puhul – erilise kingituse isale leiad seik.ee e-poest. Valikus on menukad konservisokid Tallinna siluettiga, Surströmmingu sokid, erinevad disainkruusid, raamat “100 asja, mida iga mees vähemalt korra elus tegema peab” ning märkmikud ja muud üllatused.

Üllata oma isa erilise kingitusega!

14.99 
9.99 
9.99 

disainikruus

Disainkruus – isa

11.99 
11.99 
21.99 
11.99 
Soodus!
33.54 
Soodus!
31.42 

kingitus isale SEIKist

Eriline kingitus isale - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus isale. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus isale kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus isale kohal paari päevaga

Milline kingitus isale valida?

  1. Mõtle, milline kingitus isale sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus isale ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus isale kohale jõuab? Kui tellida kingitus isale tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus isale 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus isale kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus isale? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus isale ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus isale ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus isale? Kui sulle kingitus isale ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus isale tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.