Näitan 1–24 tulemust 63-st

Jõulukink - kingitus jõuludeks, mida kinkida?

Õige ja erilise jõulukingituse leidmine on paras pähkel. Soovime, et see jõulukingitus on eriline ja omanäoline. SEIK e-poe valikust leiab kingitused jõuludeks igaühele – emale, isale, töökaaslasele, lapsele, sõbrannale ja vanaemale.

Vali eriline jõulukingitus välja!

14.99 
Soodus!
Hind alates 23.99 
29.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – meelespead

15.99 
Laost otsas
15.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – sõber

15.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – jõulud

15.99 
Personaliseeri
109.99 
22.99 

Christmas gifts

Jõulune postkaart

2.49 

jõulukingid SEIKist

Eriline jõulukingid - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist jõulukingid. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik jõulukingid kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali jõulukingid, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - jõulukingid kohal paari päevaga
 • Loodame, et jõulukingid muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas jõulukingid seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #jõulukingid.

Milline jõulukingid valida?

 1. Mõtle, milline jõulukingid sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda jõulukingid ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal jõulukingid kohale jõuab? Kui tellida jõulukingid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab jõulukingid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud jõulukingid kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida jõulukingid? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane jõulukingid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida jõulukingid ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada jõulukingid? Kui sulle jõulukingid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas jõulukingid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.