Näitan kõiki 4 tulemust

Planeeri seiklusi meie stiilsete kirjutusvahenditega

SEIKi kirjutamisvahendid viivad sinu kirjutamiskogemuse järgmisele tasemele. Jäädvusta erilisi hetki ja planeeri oma järgmisi seiklusi meie pastakate, pliiatsite, markerite ja highlighteritega. Ükskõik, kas oled professionaalne kirjanik või üliõpilane või lihtsalt armastad oma mõtteid kirja panna – kirjutusvahenditega saad väljendada oma tõelist loovust. Igaüks leiab oma lemmiku meie unikaalsete pastelsete värvide ja motiveerivate disainide seast.

Planeeri oma seiklusi SEIK-i kirjutusvahenditega

kirjutusvahendid SEIKist

Erilised kirjutusvahendid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kirjutusvahendid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad kirjutusvahendid.
  • Kõik kirjutusvahendid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kirjutusvahendid siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kirjutusvahendid on kohal paari päevaga
  • Loodame, et kirjutusvahendid muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kirjutusvahendid seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kirjutusvahendid.

Millised kirjutusvahendid valida?

  1. Mõtle, millised kirjutusvahendid sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- kirjutusvahendid
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kirjutusvahendid märksõna järgi
  4. Oota, kuni kirjutusvahendid pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kirjutusvahendid
Korduma kippuvad küsimused

Millal kirjutusvahendid kohale jõuab?

Kui tellida kirjutusvahendid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad kirjutusvahendid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kirjutusvahendid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kirjutusvahendid?

Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kirjutusvahendid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.

Kas ma saan tagastada kirjutusvahendid?

Kui sulle kirjutusvahendid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kirjutusvahendid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.