Näitan kõiki 6 tulemust

Planeeri seiklusi meie stiilsete kirjutusvahenditega

SEIKi kirjutamisvahendid viivad sinu kirjutamiskogemuse järgmisele tasemele. Jäädvusta erilisi hetki ja planeeri oma järgmisi seiklusi meie pastakate, pliiatsite, markerite ja highlighteritega. Ükskõik, kas oled professionaalne kirjanik või üliõpilane või lihtsalt armastad oma mõtteid kirja panna – kirjutusvahenditega saad väljendada oma tõelist loovust. Igaüks leiab oma lemmiku meie unikaalsete pastelsete värvide ja motiveerivate disainide seast.

Planeeri oma seiklusi SEIK-i kirjutusvahenditega

kirjutusvahendid SEIKist

Erilised kirjutusvahendid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kirjutusvahendid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad kirjutusvahendid.
  • Kõik kirjutusvahendid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kirjutusvahendid siit kategooriast
  • Tellitud kirjutusvahendid on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% kirjutusvahendid kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et kirjutusvahendid muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kirjutusvahendid kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kirjutusvahendid.

Millised kirjutusvahendid valida?

  1. Mõtle, millised kirjutusvahendid sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - kirjutusvahendid sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kirjutusvahendid märksõna järgi
  4. Oota, kuni kirjutusvahendid pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kirjutusvahendid
Korduma kippuvad küsimused

Millal kirjutusvahendid kohale jõuavad?

Kui tellida kirjutusvahendid tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad kirjutusvahendid ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad kirjutusvahendid 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad kirjutusvahendid kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud kirjutusvahendid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kirjutusvahendid?

Sa saad lihtsasti tellida kirjutusvahendid läbi meie e-poe. Pane kirjutusvahendid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas kirjutusvahendid kätte saada.

Kas ma saan kirjutusvahendid tagastada?

Kui sulle tellitud kirjutusvahendid ei sobi, siis saad mittesobivad kirjutusvahendid lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kirjutusvahendid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.