Näitan kõiki 3 tulemust

Kirjuta, loo ja väljenda end täpselt ja stiilselt, kasutades erilisi kirjutusvahendeid.

Lase oma loomingulisus valla ja jäta endast märk meie eriliste pliiatsite valikuga. Pakume kirjutusvahendeid igaks juhuks, alates sujuvatest geelpliiatsitest kuni täpsete pastapliiatsiteni. Ükskõik, kas teed märkmeid, joonistad või kirjutad päevikut, meie pliiatsid pakuvad mugava käepidemega ja ühtlase tindivooluga sujuvat kirjutamiskogemust. Vali erinevate elavate värvide ja elegantsete kujunduste hulgast, mis sobivad sinu isikliku stiiliga. Elusta oma ideid meie kirjutusvahenditega, mis ühendavad endas täpsuse, stiili ja vaevata toimivuse. Kaunista oma kirjutamist ja vii oma ideed ellu.

kirjutusvahendid SEIKist

Erilised kirjutusvahendid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kirjutusvahendid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad kirjutusvahendid.
  • Kõik kirjutusvahendid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kirjutusvahendid siit kategooriast
  • Tellitud kirjutusvahendid on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% kirjutusvahendid kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et kirjutusvahendid muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kirjutusvahendid kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kirjutusvahendid.

Millised kirjutusvahendid valida?

  1. Mõtle, millised kirjutusvahendid sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - kirjutusvahendid sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kirjutusvahendid märksõna järgi
  4. Oota, kuni kirjutusvahendid pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kirjutusvahendid
Korduma kippuvad küsimused

Millal kirjutusvahendid kohale jõuavad?

Kui tellida kirjutusvahendid tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad kirjutusvahendid ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad kirjutusvahendid 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad kirjutusvahendid kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud kirjutusvahendid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kirjutusvahendid?

Sa saad lihtsasti tellida kirjutusvahendid läbi meie e-poe. Pane kirjutusvahendid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas kirjutusvahendid kätte saada.

Kas ma saan kirjutusvahendid tagastada?

Kui sulle tellitud kirjutusvahendid ei sobi, siis saad mittesobivad kirjutusvahendid lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kirjutusvahendid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.