Näitan 1–24 tulemust 82-st

Sünnipäevakingitus – Mida kinkida sünnipäevaks?

Meie eesmärk on sind inspireerida iga päev. Oleme välja valinud erilisi kingitusi sünnipäevaks erilistele inimestele. Inspireeri sünnipäevalast ning too tema ellu uusi seiklusi.

Kingi eriline kingitus sünnipäevaks.

8.99 
11.99 
17.39 
21.99 

sünnipäevakingitus SEIKist

Eriline sünnipäevakingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist sünnipäevakingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik sünnipäevakingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali sünnipäevakingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - sünnipäevakingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et sünnipäevakingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas sünnipäevakingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #sünnipäevakingitus.

Milline sünnipäevakingitus valida?

 1. Mõtle, milline sünnipäevakingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda sünnipäevakingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal sünnipäevakingitus kohale jõuab? Kui tellida sünnipäevakingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab sünnipäevakingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud sünnipäevakingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida sünnipäevakingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane sünnipäevakingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida sünnipäevakingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada sünnipäevakingitus? Kui sulle sünnipäevakingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas sünnipäevakingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.