Näitan kõiki 9 tulemust

Vahetatavad täitelehed nahast kaantega märkmikule: Lisa rõõmu ja saavuta eesmärgid!

Otsid märkmikule lisa lehti või uue aasta kalendri sisu? Siit leiad valiku SEIKi nahast kaantega märkmiku täitelehti. Kasuta vabadust luua täiesti oma märkmik kohandades, lisades ja ümber tõstes lehti. Muuda oma märkmik personaalseks ja omapäraseks ja asu oma seiklusi planeerima! Lisa igasse päeva elamusi ja ela täiel rinnal!

täitelehed SEIKist

Erilised täitelehed - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid täitelehed. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad täitelehed.
  • Kõik täitelehed on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga täitelehed siit kategooriast
  • Tellitud täitelehed on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% täitelehed kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et täitelehed muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas täitelehed kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #täitelehed.

Millised täitelehed valida?

  1. Mõtle, millised täitelehed sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - täitelehed sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi täitelehed märksõna järgi
  4. Oota, kuni täitelehed pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #täitelehed
Korduma kippuvad küsimused

Millal täitelehed kohale jõuavad?

Kui tellida täitelehed tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad täitelehed ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad täitelehed 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad täitelehed kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud täitelehed paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida täitelehed?

Sa saad lihtsasti tellida täitelehed läbi meie e-poe. Pane täitelehed ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas täitelehed kätte saada.

Kas ma saan täitelehed tagastada?

Kui sulle tellitud täitelehed ei sobi, siis saad mittesobivad täitelehed lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas täitelehed tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.