Näitan kõiki 21 tulemust

Tegude Kalendri märkmik - saavuta kalendermärkmikuga eesmärgid

Märkmikusse saab panna kirja ja jälgida oma igapäevaseid tegemisi. Märkmikus on ruumi oma nädalaste ülesannete kirja panemiseks. Lisaks tagasivaatlikud lehed enda edukuse analüüsimiseks. Siin kategoorias on kooli õppeaasta märkmikud, mis algavad augustist ja lõppevad järgmise aasta juuni kuus.

Alusta märkmiku kasutamist sulle sobival ajal!

uus

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik-spiraalköites “Be you” 24/25 (Marie Tauts edition)

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik-spiraalköites Pojengid 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik – spiraalköites Magic 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik – spiraalköites Make it happen 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik – spiraalköites Reminders 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik – spiraalköites Mets 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik – spiraalköites My master plan 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude Kalender märkmik – spiraalköites That girl 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 01.08.2024.

17.19 

jälle kooli

Tegude kalender märkmik – spiraalköites You can 24/25

Eeltellimine. Saabub trükist: 25.07.2024.

17.19 

Unusta korduva tunniplaani kirjutamine

Enam ei pea sa iga nädal sama tunniplaani ümber kirjutama, sest oleme päeviku kaane külge lisanud tunniplaani riba. Muutuste korral saad selle lihtsalt üle kleepida. Iga nädala alguses saad määrata eesoleva nädala fookuse ning iga päev märkida üles, kui õnnelik sa olid ja mille üle oled sel päeval tänulik. Lehe küljel olevat täpiala saad kasutada märkmeteks või ülesannete ja jooniste tegemiseks.

Tee üks heategu iga päev

Muudame üheskoos maailma paremaks, üks heategu päevas. Võta ette pisikesi samme, et hoida loodust, tuua lähedaste päeva seiklusi ja muuta enda päevi rõõmsamaks. Igalt päevalt leiad väikese väljakutse, nagu "sorteeri prügi", "helista vanaemale" või "laula oma lemmiklaulu".

Unista ja sea eesmärgid

Esimese sammuna vaatad sa endasse ja märgid üles asjad, mis teevad sind õnnelikuks ja mis mitte. Siis on aeg vaadata tulevikku ja unistada suurelt. Kuidas näeb välja sinu elu 10 aasta pärast? Seejärel kirjuta üles uue aasta eesmärgid ja valdkonnad, mida tahad oma elus parandada.

Planeeri ja analüüsi igakuist arengut

Märgi üles eesoleva kuu põhieesmärk ja kõige olulisemad üritused. Kirjuta oma eesmärgid detailsemalt lahti ja aseta need tähtsuse järgi järjekorda. Kuu möödudes analüüsi, mis sai tehtud ning anna oma kuule hinnang. Iga kuu lehelt leiad ka inspireeriva tsitaadi.

Vaata aastale tagasi ja planeeri järgmist

Vaata tagasi möödunud aastale. Lehitse märkmiku esimesi lehekülgi ning kontrolli, kas suutsid täita kõik oma eesmärgid. Heida pilk nädala- ja kuuvaadetele, et näha, kui palju ülesandeid sa täitsid. Pööra pilk nädala tagasivaadetele ja vaata, kas sinu hinnang tõusis aasta jooksul.

Taskust leiad tunniplaani kleepsud

Päeviku tagakaanel on mugav ja mahukas tasku sinu kõikide tähtsate paberite ja pisiesemete jaoks. Taskusse lisasime tunniplaani lisakleepsud - kui tunniplaan muutub, kleebi lihtsalt üle. Märkmikul on 2 järjehoidjat: üks nädala, teine kuu vaate jaoks.

Kuidas näeks välja elu ilma seiklusteta?

Alustasime Tegude Kalendri välja andmist, olles 8. klassi õpilased. Märkasime, et inimesed meie ümber ei ole õnnelikud. Ei teadnudki, kas see on tingitud hallist pimedast talvest või millestki muust. Otsustasime, et meie muudame inimesi õnnelikuks. Andsime välja kalendri, kus igale päevale on lisatud üks väljakutse, mida sellel päeval ära teha. Näiteks "Kallista", "Naerata" või hoopis "Joo piima". Väikesed tegevused, et tuua päeva rõõmu. Esimesel aastal andsime välja 1000 kalendrit, mis olid juba paari nädalaga kõik otsas. Seepärast otsustasime ka jätkata.

Rudolf-Gustav Hanni / Kirjastus SEIK asutaja

Miks me tahame, et oleksid õnnelik?

Juba vanakreeklastest filosoofid uskusid, et õnnelik olemine on elu tähtsaim eesmärk. Võtsime selle enda südameasjaks. Loome inspireerivaid tooteid, et leida üles oma tee õnneni.

Kelle jaoks me tegutseme?

Me oleme võtnud eesmärgiks iga inimese elu maailmas muuta natukene õnnelikumaks. Sinna on veel mitu sammu minna ja sa saad kaasa aidata jagades meid oma lähedastega.

Kuidas me seda päriselt teeme?

Oleme avastanud, et elades igat päeva täiel rinnal, võttes ette põnevaid seiklusi või inspireerides oma lähedasi, ongi võimalik õnnelik olla. Sellest lähtuvalt me oma tooteid loomegi.

Ära unusta jagada oma emotsioone ja elamusi

#tegudekalender #minuseik

Tegude Kalender märkmik 24/25 SEIKist

Eriline Tegude Kalender märkmik 24/25 - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne Tegude Kalender märkmik 24/25. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib Tegude Kalender märkmik 24/25.
  • Tegude Kalender märkmik 24/25 ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga Tegude Kalender märkmik 24/25 siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - Tegude Kalender märkmik 24/25 on kohal paari päevaga
  • Loodame, et Tegude Kalender märkmik 24/25 muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas Tegude Kalender märkmik 24/25 seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #Tegude Kalender märkmik 24/25.

Milline Tegude Kalender märkmik 24/25 valida?

  1. Mõtle, milline Tegude Kalender märkmik 24/25 sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- Tegude Kalender märkmik 24/25.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni Tegude Kalender märkmik 24/25 pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #Tegude Kalender märkmik 24/25.
Korduma kippuvad küsimused
Millal Tegude Kalender märkmik 24/25 kohale jõuab?
Kui tellida Tegude Kalender märkmik 24/25 tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Tegude Kalender märkmik 24/25 jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. Tegude Kalender märkmik 24/25, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida Tegude Kalender märkmik 24/25?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane Tegude Kalender märkmik 24/25 ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. Tegude Kalender märkmik 24/25 on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui Tegude Kalender märkmik 24/25  ei sobi?
Kui sulle Tegude Kalender märkmik 24/25 ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib Tegude Kalender märkmik 24/25 toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas Tegude Kalender märkmik 24/25 tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.

Switching language?

You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the Eesti language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.