Näitan kõiki 18 tulemust

Munadepüha kingitus - mida kinkida lihavõttepühadeks?

Lihavõtted on imeline aeg, mil jänesed hakkavad ringi jooksma ja šokolaadimune kõikjale tooma. Oleme teile teinud spetsiaalse vihjete ja šokolaadimunadega lihavõttekingituse, et saaksite koos kogu perega meeldejäävalt aega veeta. See on eriline mäng tüüpidele ja täiskasvanutele.

Leia imeline munadepüha kingitus!

highlighter markerid

Õnnelikud värvilised pastakad – tõsta seiklused esile pastellsete värvidega (6tk)

Eeltellimine. Saabub trükist: 21.06.2024.

7.99 
Soodus!
Original price was: 35.97 €.Current price is: 28.77 €.
17.39 
17.39 
Soodus!
Original price was: 145.46 €.Current price is: 129.99 €.
17.99 

munadepüha kingitus SEIKist

Eriline munadepüha kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist munadepüha kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik munadepüha kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali munadepüha kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - munadepüha kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et munadepüha kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas munadepüha kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #munadepüha kingitus.

Milline munadepüha kingitus valida?

 1. Mõtle, milline munadepüha kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda munadepüha kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal munadepüha kingitus kohale jõuab? Kui tellida munadepüha kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab munadepüha kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud munadepüha kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida munadepüha kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane munadepüha kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida munadepüha kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada munadepüha kingitus? Kui sulle munadepüha kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas munadepüha kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.