Näitan kõiki 5 tulemust

Aastapäeva kingitus – Mida kinkida pulma-aastapäevaks või lihtsalt koosolemise aastapäevaks?

Vali oma juubeliks eriline kingitus ja üllata oma kallimat kingitusega, mis rõõmustab teid iga päev. Armas tass, mis annab sulle iga päev meeldivaid emotsioone või raamat, mille väärtus võimaldab sukelduda kaunitesse emotsioonidesse ja sind meeldivalt üllatada.

aastapäeva kingitus SEIKist

Eriline aastapäeva kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist aastapäeva kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik aastapäeva kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali aastapäeva kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - aastapäeva kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et aastapäeva kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas aastapäeva kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #aastapäeva kingitus.

Milline aastapäeva kingitus valida?

 1. Mõtle, milline aastapäeva kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda aastapäeva kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal aastapäeva kingitus kohale jõuab? Kui tellida aastapäeva kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab aastapäeva kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud aastapäeva kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida aastapäeva kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane aastapäeva kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida aastapäeva kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada aastapäeva kingitus? Kui sulle aastapäeva kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas aastapäeva kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.