Näitan kõiki 16 tulemust

Mida kinkida aastavahetusel? Inspireeri ja üllata uusaastakingitusega

Inspireeri ja üllata ennast või lähedasi uusaastakingitusega. Sea uue aasta eesmärgid ja saavuta need. Leia uus kirg ja loo põnevust igasse päeva. Avasta meie lai valik stiilseid ja praktilisi kingitusi, mis toovad rõõmu ja soojust uude aastasse. Loo unustamatuid hetki uuel aastal koos SEIK kingitustega.

Soodus!
Hind alates 23.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – meelespead

15.99 
Laost otsas
15.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – sõber

15.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – jõulud

15.99 

aastapäeva kingitus

Õnnelik küünal – armastus

15.99 
Personaliseeri
109.99 

aastavahetuse kingitus

Long Drink sokid meeste suurus 40-46

11.99 
11.99 
11.99 

aastavahetuse kingitus SEIKist

Eriline aastavahetuse kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist aastavahetuse kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik aastavahetuse kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali aastavahetuse kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - aastavahetuse kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et aastavahetuse kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas aastavahetuse kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #aastavahetuse kingitus.

Milline aastavahetuse kingitus valida?

 1. Mõtle, milline aastavahetuse kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda aastavahetuse kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal aastavahetuse kingitus kohale jõuab? Kui tellida aastavahetuse kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab aastavahetuse kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud aastavahetuse kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida aastavahetuse kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane aastavahetuse kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida aastavahetuse kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada aastavahetuse kingitus? Kui sulle aastavahetuse kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas aastavahetuse kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.