Näitan 1–24 tulemust 27-st

Kingitus vavananematele - mida kinkida vanaemale ja vanaisale?

Vanaema ja vanaisa on kõige kallimad maailmas. Vanavanematel on lõpmatuseni õpetlikke lugusid jagada. Selleks, et need kõik lood meelest ära ei läheks, tee vanaemale ja vanaisale eriline kingitus – vanavanemate mälestusraamatu ja talleta kõik lood kaante vahele.

Tee vanavanematele eriline kingitus

Soodus!
Original price was: 58.45 €.Current price is: 49.68 €.

emadepäeva kingitus

Õnnelik küünal – vanaema

15.99 
11.99 
11.99 
14.99 
14.99 
11.99 
11.99 
21.99 
11.99 
11.99 
11.99 
14.99 

kingitus vanavanemale SEIKist

Eriline kingitus vanavanemale - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus vanavanemale. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus vanavanemale kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus vanavanemale kohal paari päevaga

Milline kingitus vanavanemale valida?

  1. Mõtle, milline kingitus vanavanemale sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus vanavanemale ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus vanavanemale kohale jõuab? Kui tellida kingitus vanavanemale tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus vanavanemale 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus vanavanemale kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus vanavanemale? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus vanavanemale ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus vanavanemale ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus vanavanemale? Kui sulle kingitus vanavanemale ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus vanavanemale tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.