Näitan kõiki 8 tulemust

Ruuduline & jooneline vihik: stiilsed vihikud igasse õppeainesse!

Komplektis on nii jooneline kui ka ruuduline vihik. Need on sobilikud nii etteütluste kirjutamiseks, võrrandite lahendamiseks kui ka joonistamiseks. Stiilse ja minimalistliku disaini ja inspireeriva mõttega vihikusse on mõnus kirjutada üles kõik oma mõtted või ülesanded. Kasuta koolis, kontoris või öökapil.

Leia stiilsed vihikud igasse õppeainesse!

ruuduline & jooneline vihik SEIKist

Erilised ruuduline & jooneline vihik - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid ruuduline & jooneline vihik. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad ruuduline & jooneline vihik.
  • Kõik ruuduline & jooneline vihik on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga ruuduline & jooneline vihik siit kategooriast
  • Tellitud ruuduline & jooneline vihik on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% ruuduline & jooneline vihik kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et ruuduline & jooneline vihik muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas ruuduline & jooneline vihik kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #ruuduline & jooneline vihik.

Millised ruuduline & jooneline vihik valida?

  1. Mõtle, millised ruuduline & jooneline vihik sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - ruuduline & jooneline vihik sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi ruuduline & jooneline vihik märksõna järgi
  4. Oota, kuni ruuduline & jooneline vihik pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #ruuduline & jooneline vihik
Korduma kippuvad küsimused

Millal ruuduline & jooneline vihik kohale jõuavad?

Kui tellida ruuduline & jooneline vihik tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad ruuduline & jooneline vihik ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad ruuduline & jooneline vihik 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad ruuduline & jooneline vihik kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud ruuduline & jooneline vihik paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida ruuduline & jooneline vihik?

Sa saad lihtsasti tellida ruuduline & jooneline vihik läbi meie e-poe. Pane ruuduline & jooneline vihik ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas ruuduline & jooneline vihik kätte saada.

Kas ma saan ruuduline & jooneline vihik tagastada?

Kui sulle tellitud ruuduline & jooneline vihik ei sobi, siis saad mittesobivad ruuduline & jooneline vihik lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas ruuduline & jooneline vihik tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.