Näitan kõiki 2 tulemust

Sülearvutikott- minimalistlik ja stiilne kott arvutile!

Lihtsuses peitub võlu. SEIKi sülearvutikott võlub oma lihtsa disainiga olles samal ajal ülimalt praktiline. Sülearvutikott mahub ära käekotti, kuid tänu oma minimalistlikule disainile sobib kandmiseks ka niisama. Arvutikotile kirjutatud inspireerivad sõnumid motiveerivad sind, neid märgates, olema parim versioon iseendast.
PS! Me kõik proovime hoida oma arvutit võimalikult turvaliselt. Kuid siis, kui „elu juhtub“ ja midagi läheb valesti, kaitseb SEIKi sülearvutikott sinu varandust igast küljest, nähes samal ajal ülimalt stiilne välja.

Leia stiilne ja elegantne sülearvutikott SEIK’ist!

sülearvutikott SEIKist

Erilised sülearvutikott - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid sülearvutikott. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad sülearvutikott.
  • Kõik sülearvutikott on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga sülearvutikott siit kategooriast
  • Tellitud sülearvutikott on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% sülearvutikott kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et sülearvutikott muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas sülearvutikott kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #sülearvutikott.

Millised sülearvutikott valida?

  1. Mõtle, millised sülearvutikott sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - sülearvutikott sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi sülearvutikott märksõna järgi
  4. Oota, kuni sülearvutikott pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #sülearvutikott
Korduma kippuvad küsimused

Millal sülearvutikott kohale jõuavad?

Kui tellida sülearvutikott tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad sülearvutikott ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad sülearvutikott 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad sülearvutikott kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud sülearvutikott paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida sülearvutikott?

Sa saad lihtsasti tellida sülearvutikott läbi meie e-poe. Pane sülearvutikott ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas sülearvutikott kätte saada.

Kas ma saan sülearvutikott tagastada?

Kui sulle tellitud sülearvutikott ei sobi, siis saad mittesobivad sülearvutikott lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas sülearvutikott tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.