Näitan kõiki 3 tulemust

Nahast kaanega märkmikud - Muuda oma märkmik eriliseks

märkmiku kaaned SEIKist

Erilised märkmiku kaaned - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid märkmiku kaaned. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad märkmiku kaaned.
  • Kõik märkmiku kaaned on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga märkmiku kaaned siit kategooriast
  • Tellitud märkmiku kaaned on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% märkmiku kaaned kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et märkmiku kaaned muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas märkmiku kaaned kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #märkmiku kaaned.

Millised märkmiku kaaned valida?

  1. Mõtle, millised märkmiku kaaned sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - märkmiku kaaned sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi märkmiku kaaned märksõna järgi
  4. Oota, kuni märkmiku kaaned pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #märkmiku kaaned
Korduma kippuvad küsimused

Millal märkmiku kaaned kohale jõuavad?

Kui tellida märkmiku kaaned tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad märkmiku kaaned ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad märkmiku kaaned 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad märkmiku kaaned kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud märkmiku kaaned paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida märkmiku kaaned?

Sa saad lihtsasti tellida märkmiku kaaned läbi meie e-poe. Pane märkmiku kaaned ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas märkmiku kaaned kätte saada.

Kas ma saan märkmiku kaaned tagastada?

Kui sulle tellitud märkmiku kaaned ei sobi, siis saad mittesobivad märkmiku kaaned lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas märkmiku kaaned tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.