Näitan kõiki 4 tulemust

Õnnelikud highlighter markerid - tõsta seiklused esile pastellsete värvidega

Need väikesed tegelased on midagi enamat kui lihtsalt “highlighterid”, nad on sinu isiklikud ergutustüdrukud. Kuue pastellvärviga saad oma märkmeid värvidega kodeerida ja muuta õppimise või töötamise veidi lõbusamaks. Aga oota, seal on veel midagi! Igal markeril on armas ja inspireeriv sõnum, mis muudab sinu päeva säravaks ja tuletab meelde, et võid kõigest tulla võitjana välja. Nad mitte ainult ei aita sul võita elus, koolis ja tööl, vaid võidavad ka sinu südame oma lummavate kujundustega. Valmistu meie rõõmsate markeritega igapäevaseks inspiratsiooniannuseks.

highlighter markerid SEIKist

Erilised highlighter markerid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid highlighter markerid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad highlighter markerid.
  • Kõik highlighter markerid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga highlighter markerid siin.
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - highlighter markerid on kohal paari päevaga
  • Loodame, et highlighter markerid muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas highlighter markerid seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #highlighter markerid.

Millised highlighter markerid valida?

  1. Mõtle, millised highlighter markerid sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- highlighter markerid
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi highlighter markerid märksõna järgi
  4. Oota, kuni highlighter markerid pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #highlighter markerid
Korduma kippuvad küsimused

Millal highlighter markerid kohale jõuab?

Kui tellida highlighter markerid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad highlighter markerid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud highlighter markerid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida highlighter markerid?

Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane highlighter markerid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.

Kas ma saan tagastada highlighter markerid?

Kui sulle highlighter markerid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas highlighter markerid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.