Näitan kõiki 4 tulemust

Õnnelikud highlighter markerid - tõsta seiklused esile pastellsete värvidega

Need väikesed tegelased on midagi enamat kui lihtsalt “highlighterid”, nad on sinu isiklikud ergutustüdrukud. Kuue pastellvärviga saad oma märkmeid värvidega kodeerida ja muuta õppimise või töötamise veidi lõbusamaks. Aga oota, seal on veel midagi! Igal markeril on armas ja inspireeriv sõnum, mis muudab sinu päeva säravaks ja tuletab meelde, et võid kõigest tulla võitjana välja. Nad mitte ainult ei aita sul võita elus, koolis ja tööl, vaid võidavad ka sinu südame oma lummavate kujundustega. Valmistu meie rõõmsate markeritega igapäevaseks inspiratsiooniannuseks.

highlighter markerid SEIKist

Erilised highlighter markerid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid highlighter markerid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad highlighter markerid.
  • Kõik highlighter markerid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga highlighter markerid siit kategooriast
  • Tellitud highlighter markerid on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% highlighter markerid kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et highlighter markerid muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas highlighter markerid kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #highlighter markerid.

Millised highlighter markerid valida?

  1. Mõtle, millised highlighter markerid sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - highlighter markerid sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi highlighter markerid märksõna järgi
  4. Oota, kuni highlighter markerid pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #highlighter markerid
Korduma kippuvad küsimused

Millal highlighter markerid kohale jõuavad?

Kui tellida highlighter markerid tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad highlighter markerid ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad highlighter markerid 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad highlighter markerid kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud highlighter markerid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida highlighter markerid?

Sa saad lihtsasti tellida highlighter markerid läbi meie e-poe. Pane highlighter markerid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas highlighter markerid kätte saada.

Kas ma saan highlighter markerid tagastada?

Kui sulle tellitud highlighter markerid ei sobi, siis saad mittesobivad highlighter markerid lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas highlighter markerid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.