Näitan 1–24 tulemust 73-st

Kooliasjad - jälle kooli täpivihiku ja Tegude Kalendri päevikuga

Inspireerivad ja ilusa disainiga kooliasjad leiad SEIK e-poest. Planeeri oma kooliaastat Tegude Kalendri märkmikuga. Sea eesmärke, tee heategusid ja saavuta tulemusi uuel kooliaastal SEIKi kooliasjadega. Märkmikus on 16 kuud, ehk see sobib nii kooliõpilasele kui ka aasta alguses alustajale. Täpivihikuid saad kasutada kõikides õppeainetes, sest täpistikule on hea kirjutada nii kirjandeid kui ka lahendada võrrandeid ja joonistada.

Loo täitsa oma maailm!

17.39 
17.39 

kooliasjad SEIKist

Erilised kooliasjad - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kooliasjad. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad kooliasjad.
  • Kõik kooliasjad on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kooliasjad siit kategooriast
  • Tellitud kooliasjad on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% kooliasjad kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et kooliasjad muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kooliasjad kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kooliasjad.

Millised kooliasjad valida?

  1. Mõtle, millised kooliasjad sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - kooliasjad sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kooliasjad märksõna järgi
  4. Oota, kuni kooliasjad pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kooliasjad
Korduma kippuvad küsimused

Millal kooliasjad kohale jõuavad?

Kui tellida kooliasjad tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad kooliasjad ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad kooliasjad 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad kooliasjad kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud kooliasjad paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kooliasjad?

Sa saad lihtsasti tellida kooliasjad läbi meie e-poe. Pane kooliasjad ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas kooliasjad kätte saada.

Kas ma saan kooliasjad tagastada?

Kui sulle tellitud kooliasjad ei sobi, siis saad mittesobivad kooliasjad lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kooliasjad tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.