Näitan kõiki 2 tulemust

Kleebi, organiseeri, värvi ja ole produktiivne iseliimuvate märkmepaberitega

Ava oma produktiivsus ja lisa värvi oma planeerimise rutiinile meie värviliste kleepmärkmetega. Need kleepuvad märkmepaberid sobivad ideaalselt meeldetuletuste, oluliste kuupäevade ja kiirete mõtete kirja panemiseks, tagades, et midagi ei jääks kahe silma vahele. Meie märkmepaberitega saad luua visuaalseid märkmeid, seada ülesandeid tähtsuse järjekorda ja hoida end lõbusalt ja loovalt organiseerituna. Meie märkmepaberid on pastelset tooni ja muudavad sinu planeerimise nauditavaks. Kleebi, organiseeri ja tõsta oma produktiivsust meie kleepuvate märkmepaberitega.

kleepuvad märkmepaberid SEIKist

Erilised kleepuvad märkmepaberid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kleepuvad märkmepaberid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad kleepuvad märkmepaberid.
  • Kõik kleepuvad märkmepaberid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kleepuvad märkmepaberid siit kategooriast
  • Tellitud kleepuvad märkmepaberid on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% kleepuvad märkmepaberid kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et kleepuvad märkmepaberid muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kleepuvad märkmepaberid kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kleepuvad märkmepaberid.

Millised kleepuvad märkmepaberid valida?

  1. Mõtle, millised kleepuvad märkmepaberid sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - kleepuvad märkmepaberid sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kleepuvad märkmepaberid märksõna järgi
  4. Oota, kuni kleepuvad märkmepaberid pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kleepuvad märkmepaberid
Korduma kippuvad küsimused

Millal kleepuvad märkmepaberid kohale jõuavad?

Kui tellida kleepuvad märkmepaberid tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad kleepuvad märkmepaberid ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad kleepuvad märkmepaberid 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad kleepuvad märkmepaberid kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud kleepuvad märkmepaberid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kleepuvad märkmepaberid?

Sa saad lihtsasti tellida kleepuvad märkmepaberid läbi meie e-poe. Pane kleepuvad märkmepaberid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas kleepuvad märkmepaberid kätte saada.

Kas ma saan kleepuvad märkmepaberid tagastada?

Kui sulle tellitud kleepuvad märkmepaberid ei sobi, siis saad mittesobivad kleepuvad märkmepaberid lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kleepuvad märkmepaberid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.