Näitan kõiki 2 tulemust

Kleebi, organiseeri, värvi ja ole produktiivne iseliimuvate märkmepaberitega

Ava oma produktiivsus ja lisa värvi oma planeerimise rutiinile meie värviliste kleepmärkmetega. Need kleepuvad märkmepaberid sobivad ideaalselt meeldetuletuste, oluliste kuupäevade ja kiirete mõtete kirja panemiseks, tagades, et midagi ei jääks kahe silma vahele. Meie märkmepaberitega saad luua visuaalseid märkmeid, seada ülesandeid tähtsuse järjekorda ja hoida end lõbusalt ja loovalt organiseerituna. Meie märkmepaberid on pastelset tooni ja muudavad sinu planeerimise nauditavaks. Kleebi, organiseeri ja tõsta oma produktiivsust meie kleepuvate märkmepaberitega.

kleepuvad märkmepaberid SEIKist

Erilised kleepuvad märkmepaberid - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid kleepuvad märkmepaberid. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad kleepuvad märkmepaberid.
  • Kõik kleepuvad märkmepaberid on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kleepuvad märkmepaberid siit kategooriast
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kleepuvad märkmepaberid on kohal paari päevaga
  • Loodame, et kleepuvad märkmepaberid muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kleepuvad märkmepaberid seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kleepuvad märkmepaberid.

Millised kleepuvad märkmepaberid valida?

  1. Mõtle, millised kleepuvad märkmepaberid sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- kleepuvad märkmepaberid
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi kleepuvad märkmepaberid märksõna järgi
  4. Oota, kuni kleepuvad märkmepaberid pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kleepuvad märkmepaberid
Korduma kippuvad küsimused

Millal kleepuvad märkmepaberid kohale jõuab?

Kui tellida kleepuvad märkmepaberid tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad kleepuvad märkmepaberid 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kleepuvad märkmepaberid paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida kleepuvad märkmepaberid?

Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kleepuvad märkmepaberid ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.

Kas ma saan tagastada kleepuvad märkmepaberid?

Kui sulle kleepuvad märkmepaberid ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kleepuvad märkmepaberid tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.