Näitan kõiki 8 tulemust

Vanavanemate päeva kingitus- mida kinkida vanavanematele?

Vanaema ja vanaisa väärivad vanavanematepäeva kingitust. Vanavanematel on lõputult võimalusi harivaid lugusid jagada. Et kõik need lood meelest ei läheks, tee vanaemale ja vanaisale eriline kingitus – raamat vanavanematele ja salvesta kõik lood kaante vahele.

Kingituse vanavanematele leiad SEIK’ist!

vanavanemate päeva kingitus SEIKist

Eriline vanavanemate päeva kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist vanavanemate päeva kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik vanavanemate päeva kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - vanavanemate päeva kingitus kohal paari päevaga

Milline vanavanemate päeva kingitus valida?

  1. Mõtle, milline vanavanemate päeva kingitus sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda vanavanemate päeva kingitus ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal vanavanemate päeva kingitus kohale jõuab? Kui tellida vanavanemate päeva kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab vanavanemate päeva kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud vanavanemate päeva kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida vanavanemate päeva kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane vanavanemate päeva kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida vanavanemate päeva kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada vanavanemate päeva kingitus? Kui sulle vanavanemate päeva kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas vanavanemate päeva kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.