Näitan kõiki 3 tulemust

Avasta loov õppimine: liikuv aabits lastele

Liikuv aabits on suurepärane õppevahend, mis toetab laste kirjaoskuse omandamist lõbusal ja interaktiivsel viisil. See on spetsiaalselt loodud selleks, et pakkuda lastele mitmekülgset õpikogemust, mis julgustab nende arengut lugemisel, kirjutamisel ja keeleoskuses. Liikuva aabitsa saab laps ritta laduda erinevaid sõnu, mis võimaldab lastel jälgida tähtede ja sõnade liikumist ning nende õiget järjekorda. See aitab lapsel arendada visuaalset mälu ja tähelepanu detailidele.
See mitte ainult ei arenda nende kirjutamisoskust, vaid pakub ka käed-külge kogemust. Õppimine muutub tõeliselt lõbusaks.

New

jälle kooli

Liikuv aabits – tähed

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

jälle kooli

Liikuv aabits – kiired autod

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

jälle kooli

Liikuv aabits – rõõmus jänku

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

liikuv aabits SEIKist

Eriline liikuv aabits - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne liikuv aabits. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib liikuv aabits.
  • liikuv aabits ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga liikuv aabits siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - liikuv aabits on kohal paari päevaga
  • Loodame, et liikuv aabits muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas liikuv aabits seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #liikuv aabits.

Milline liikuv aabits valida?

  1. Mõtle, milline liikuv aabits sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- liikuv aabits.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni liikuv aabits pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #liikuv aabits.
Korduma kippuvad küsimused
Millal liikuv aabits kohale jõuab?
Kui tellida liikuv aabits tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. liikuv aabits jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. liikuv aabits, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida liikuv aabits?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane liikuv aabits ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. liikuv aabits on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui liikuv aabits  ei sobi?
Kui sulle liikuv aabits ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib liikuv aabits toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas liikuv aabits tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.