Näitan 1–24 tulemust 52-st

Kingitus mehele - mida kinkida mehele? Koservis sokid või äge raamat?

Mehele kingituse leidmine võib olla palju keerulisem, kui esmapilgul tundub. Mehed ootavad tõelisi seiklusi ja erilisi kingitusi. Oleme andnud välja tõelistele meestele raamatu “100 asja, mida iga mees vähemalt korra elus tegema peaks”. Lisaks leiad ka siit teisi kingitusi, mida mehele kinkida.

Kingi mehele eriline kingitus!

Hind alates 41.99 
11.99 
9.99 
9.99 
Hind alates 36.99 

eesmärgi seadmise raamatud

Pane oma mõtted magama #õhtupäevik

21.99 
11.99 
11.99 

kingitus mehele SEIKist

Eriline kingitus mehele - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus mehele. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus mehele kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus mehele kohal paari päevaga

Milline kingitus mehele valida?

  1. Mõtle, milline kingitus mehele sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus mehele ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus mehele kohale jõuab? Kui tellida kingitus mehele tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus mehele 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus mehele kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus mehele? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus mehele ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus mehele ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus mehele? Kui sulle kingitus mehele ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus mehele tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.