SEIKi IDEE ON INSPIREERIDA JA MOTIVEERIDA

Asutasime SEIKi eesmärgiga muuta meie kliendid õnnelikumaks ja tuua nende igapäevaellu rohkem rõõmu ja seiklusi. Kõik meie tooted on loodud seda sama ideed meeles pidades. Inspireeri oma firmameenetega kliente, kolleege ja partnereid – telli need SEIK Ärikliendina. 

Muudame sinu kliendid, kaastöötajad ja koostööpartnerid õnnelikuks!

IMG 2909 1 scaled SEIK Äriklient

Telli SEIKi tooteid hulgi

Meie valikus on lai valik inspireerivaid kingitusi erinevateks hetkedeks – jõuluks, kolleegi sünnipäeva tähistamiseks või uue kliendi tervitamiseks. Ärikliendid saavad SEIK tooteid tellida parema hinnaga. Kui sinu tellitav kogus on üle 10tk küsi erihinda.

Telli SEIK Prindist

Kohanda SEIK tooteid oma piltide ja logoga

Lisa personaalsust toodetele. Pakume võimalust muuta toodete disaini – lisa oma logo, pildid ja kasvõi tähtpäevad ja tegevused Tegude Kalendrisse ja teistele meie toodetele. 

Telli SEIK Hulgi lehe kaudu

Elron lauakalender 20191 SEIK Äriklient

Erilahendusega tooted, mis vastavad sinu vajadustele

Meie disainerid aitavad hea meelega sind erinevate tooteideedega – aitame välja mõelda tooteidee, teha prototüübi ja toota õigel ajal. Meie saame aidata nii graafilise disaini, illustratsioonide, toomise kui ka otse kingisaajatele transpordiga. Meile meeldib sinu ideid ellu viia.

Võta meiega ühendust

Disainerid

PRIIDU SAART

Priidu Saart on lootustandev noor fotograaf, kellele meeldib ka muude tegemiste kõrvalt võtta ette pikki matku, et saada kätte parimad pildid loodusest

ANNE HANNI

Anne Hanni on noor kunstnik, kes töötab graafilise disainerina. Ta arvates peitub lihtsuses võlu ning viljeleb kõige rohkem Põhjamaade stiilis kunsti.

ELO JOHANNA KUKLANE

Elo Johanna Kuklane on noor ema ja disainer. Ta võttis eesmärgiks muuta iga lapse toa põnevaks ja inspireerivaks tuues minimalistlikud loomad ja õnnelikud teod tuppa.

KASUTA ENDA DISAINI

Sinu võimalus olla Tegude Kalendri kunstnik. Vali välja oma parimad 12 pilti põnevatest seiklustest, loomingulistest joonistustest või armsast perest.

Telli tasuta digitaalne näidis SEIK Tegude Kalendrist

Meie disainer teeb sulle tasuta digitaalse Tegude Kalendri näidise.

Võta meiega ühendust ja teeme üheskoos erilisi kingitusi

  13561559 1550818171891895 177116975 n SEIK Äriklient

  RUDOLF-GUSTAV HANNI

  Kirjastus SEIK asutaja
  [email protected]
  +372 5661 6462

  cropped seik logo must taust ruut icon SEIK Äriklient

   

  Kirjastus SEIK

  Turundustänav OÜ
  Parda 5, 10151 Tallinn
  [email protected]