Näitan 1–24 tulemust 79-st

Kingitus kolleegile - mida kinkida töökaaslasele?

Just tööle asumine, sünnipäev või töökohalt lahkumine on olulised hetked, mida on hea meeles pidada ning tähistada. Üks suurepärane võimalus seda teha on kinkida kolleegile midagi erilist ja meeldejäävat. Kingitusega näitad oma tänu ja hindamist ning lood hea ja sõbraliku õhkkonna töökeskkonnas.

Kingi kolleegile erilisi seiklusi.

New

highlighter markerid

Hele lilleline pastakas (must)

Eeltellimine. Saabub trükist: 04.07.2024.

4.99 
New

highlighter markerid

Roosa lilleline pastakas (sinine)

Eeltellimine. Saabub trükist: 04.07.2024.

4.99 
Soodus!
Hind alates 23.99 
Soodus!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 8.49 €.
Hind alates 41.99 
Hind alates 41.99 
Hind alates 41.99 
Hind alates 41.99 
7.99 
7.99 
7.99 

kingitus kolleegile SEIKist

Eriline kingitus kolleegile - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus kolleegile. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus kolleegile kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus kolleegile kohal paari päevaga

Milline kingitus kolleegile valida?

  1. Mõtle, milline kingitus kolleegile sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus kolleegile ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus kolleegile kohale jõuab? Kui tellida kingitus kolleegile tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus kolleegile 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus kolleegile kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus kolleegile? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus kolleegile ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus kolleegile ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus kolleegile? Kui sulle kingitus kolleegile ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus kolleegile tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.