Näitan kõiki 9 tulemust

Tegude Kalender koolipäevik lastele - Ole õnnelik!

Mis siis, kui sul oleks võimalus suurendada lapse visadust, organiseerimisvõimet ja julgustada temas positiivseid emotsioone ning seeläbi aidata tal end õnnelikumana tunda? Kas sa teeksid seda? Uus Tegude Kalender laste koolipäevik on just neid asju silmas pidades loodud koostöös emade ja õpetajatega.

Tegude kalender koolipäevik lastele

New

jälle kooli

Liikuv aabits – tähed

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

jälle kooli

Liikuv aabits – kiired autod

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

jälle kooli

Liikuv aabits – rõõmus jänku

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

jälle kooli

Eeltellimine! Tegude Kalender koolipäevik lastele 24/25 – minu õnnelik aasta

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

jälle kooli

Eeltellimine! Tegude Kalender koolipäevik lastele 24/25 – unista suurelt

Eeltellimine. Saabub trükist: 28.06.2024.

14.59 

Elo Johanna Kuklane

Mis siis, kui sul oleks võimalus suurendada lapse visadust, organiseerimisvõimet ja julgustada temas positiivseid emotsioone ning seeläbi aidata tal end õnnelikumana tunda? Kas sa teeksid seda? Uus laste koolipäevik on just neid asju silmas pidades loodud koostöös emade ja õpetajatega.

Elo Johanna Kuklane / Päeviku autor

Võta vastu uued väljakutsed

Igal päeval esitame sulle ühe väljakutse võI ülesande, mille võiksid selle päeva jooksul korda saata. Kutsu oma pere ja sõbrad kampa ning tehke üheskoos see vahva ja hea tegu. Samuti leiad nii päeviku algusest kui lõpust lõbusad ülesanded, mida lahendada.

Leia igas nädalas midagi head

See nädal oli vahva. Isegi kui see tundus esmapilgul üsna tavapärane võI kõik ei läinud nii, nagu sa soovisid. Proovi ikkagi leida midagi, mis läks hästi. Need pisikesed asjad teevadki meid õnnelikuks, kui vaid oskame neid märgata. Kirjuta märkmikusse kolm asja, mis sind sel nädalal rõõmsaks võI tänulikuks tegid.

Anna igale päevale hinnang

Sule silmad ja mõtle, kuidas sa täna ennast tundsid? Kas sa tunned südames sooja ja õnnelikku tunnet, imestust võI oled täna hoopis millegipärast murelik? Tea, et kõik need tunded on täiesti normaalsed ja jaga kindlasti oma mõtteid ja tundeid sõprade ning perega.

Märgi üles kõik tähtis kooliga seotud info

Me teame, et tegemisi võib olla palju, seepärast Kogu kõik kooli ja õppimisega seotud info ühte kohta. Ära unusta kirjutada päevikusse oma koduseid töid, nii tekib sulle lihtsasti jälgitav tegevuste nimekiri. Kui oled tegevuse valmis saanud, tee selle taha linnuke.

Julge unistada suurelt

Esimese sammuna vaatad sa endasse ja märgid üles asjad, mis teevad sind õnnelikuks ja mis mitte. Siis on aeg vaadata tulevikku ja unistada suurelt. Kuidas näeb välja sinu elu 10 aasta pärast? Seejärel kirjuta üles uue aasta eesmärgid ja valdkonnad, mida tahad oma elus parandada.

Ole tänulik ja võta vastutus

Muudame üheskoos maailma paremaks, üks heategu päevas. Võta ette pisikesi samme, et hoida loodust, tuua lähedaste päeva seiklusi ja muuta enda päevi rõõmsamaks. Igalt päevalt leiad väikese väljakutse, nagu "sorteeri prügi", "helista vanaemale" või "laula oma lemmiklaulu".

Võta aastast kõige olulisem kaasa

Muudame üheskoos maailma paremaks, üks heategu päevas. Võta ette pisikesi samme, et hoida loodust, tuua lähedaste päeva seiklusi ja muuta enda päevi rõõmsamaks. Igalt päevalt leiad väikese väljakutse, nagu "sorteeri prügi", "helista vanaemale" või "laula oma lemmiklaulu".

Ära unusta jagada oma emotsioone ja elamusi

#tegudekalender #minuseik

Tegude Kalender koolipäevik SEIKist

Eriline Tegude Kalender koolipäevik - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne Tegude Kalender koolipäevik. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib Tegude Kalender koolipäevik.
  • Tegude Kalender koolipäevik ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga Tegude Kalender koolipäevik siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - Tegude Kalender koolipäevik on kohal paari päevaga
  • Loodame, et Tegude Kalender koolipäevik muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas Tegude Kalender koolipäevik seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #Tegude Kalender koolipäevik.

Milline Tegude Kalender koolipäevik valida?

  1. Mõtle, milline Tegude Kalender koolipäevik sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- Tegude Kalender koolipäevik.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni Tegude Kalender koolipäevik pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #Tegude Kalender koolipäevik.
Korduma kippuvad küsimused
Millal Tegude Kalender koolipäevik kohale jõuab?
Kui tellida Tegude Kalender koolipäevik tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Tegude Kalender koolipäevik jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. Tegude Kalender koolipäevik, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida Tegude Kalender koolipäevik?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane Tegude Kalender koolipäevik ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. Tegude Kalender koolipäevik on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui Tegude Kalender koolipäevik  ei sobi?
Kui sulle Tegude Kalender koolipäevik ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib Tegude Kalender koolipäevik toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas Tegude Kalender koolipäevik tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.