Näitan kõiki 4 tulemust

Tõsta oma plaanimiskogemus uuele tasemele stiilsete ja funktsionaalsete märkmiku lisatarvikutega.

Avasta märkmikute täiustamise ja isikupärastamise võimalused alates värvikatest kleebistest ja dekoratiivsetest teipidest kuni mugavate järjehoidjate ja lehekülje märkijateni. SEIKi aksesuaaride valikust leiad kõik vajaliku, et muuta oma märkmiku sinu nägu. Korralda, too esile ja kohanda oma lehekülgi, lisades igale lehele isikupära. Avasta märkmiku planeerimise kunst ja lase oma loovus valla meie eriliste märkmikute lisatarvikutega.

märkmiku lisad SEIKist

Erilised märkmiku lisad - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid märkmiku lisad. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerivad märkmiku lisad.
  • Kõik märkmiku lisad on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga märkmiku lisad siit kategooriast
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - märkmiku lisad on kohal paari päevaga
  • Loodame, et märkmiku lisad muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas märkmiku lisad seda tegid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #märkmiku lisad.

Millised märkmiku lisad valida?

  1. Mõtle, millised märkmiku lisad sobivad sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- märkmiku lisad
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi märkmiku lisad märksõna järgi
  4. Oota, kuni märkmiku lisad pakiautomaati või postkasti jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #märkmiku lisad
Korduma kippuvad küsimused

Millal märkmiku lisad kohale jõuab?

Kui tellida märkmiku lisad tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuavad märkmiku lisad 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud märkmiku lisad paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida märkmiku lisad?

Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane märkmiku lisad ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.

Kas ma saan tagastada märkmiku lisad?

Kui sulle märkmiku lisad ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas märkmiku lisad tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.