Näitan kõiki 4 tulemust

Ära lase mälestustel & oma telefonil käest libiseda telefonipaela abil

SEIKis on meie eesmärk muuta iga päev meeldejäävaks seikluseks. Selles kiire tempoga maailmas, kus meie nutitelefonidest on saanud meie usaldusväärsed abimehed, mis hoiavad mälestusi, abistavad tööl ja hoiavad meid ühenduses. Meil kõigil on olnud südant põksuma panevaid hetki, mil meie armastatud seadmed käest või taskust välja libisevad. Aga ära enam karda! Tee tutvust SEIK-i telefonipaelaga, oma sõbraliku abilisega sellel seiklusrikkal teekonnal. Parim kaaslane sulle reisidel kiireks pildistamiseks ja igapäevaelus, et mitte kaotada telefoni.

telefonipael SEIKist

Eriline telefonipael - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne telefonipael. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib telefonipael.
  • telefonipael ja teised SEIKi tooted on disainitud Eestis noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga telefonipael siit lehelt.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - telefonipael on kohal paari päevaga
  • Loodame, et telefonipael muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas telefonipael seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #telefonipael.

Milline telefonipael valida?

  1. Mõtle, milline telefonipael sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- telefonipael.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni telefonipael pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #telefonipael.
Korduma kippuvad küsimused
Millal telefonipael kohale jõuab?
Kui tellida telefonipael tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. telefonipael jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. telefonipael, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida telefonipael?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane telefonipael ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. telefonipael on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui telefonipael  ei sobi?
Kui sulle telefonipael ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib telefonipael toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas telefonipael tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.