Näitan kõiki 17 tulemust

Kingitus koolilõpetajale - milline on inspireeriv koolilõpu kingitus?

Koolilõpetajad peavad vastu võtma tähtsaid otsuseid, oma edasise elu planeerimisel. SEIK on loonud mitu toodet, mis sobivad ideaalselt koolilõpetajale aitamaks oma edasist elu planeerida ja leida oma imeline teekond elus.

Kingitused sobivad koolilõpetajatele erinevates vanustes ning erinevates eluetappides: põhikooli lõpetajale, gümnaasiumi lõpetajale, kutsekooli lõpetajale, ülikooli lõpetajale ja kõigile teistel kes on olnud tublid ning väärivad tunnustust.

kingitus koolilõpetajale SEIKist

Eriline kingitus koolilõpetajale - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist kingitus koolilõpetajale. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik kingitus koolilõpetajale kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - kingitus koolilõpetajale kohal paari päevaga

Milline kingitus koolilõpetajale valida?

  1. Mõtle, milline kingitus koolilõpetajale sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda kingitus koolilõpetajale ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus koolilõpetajale kohale jõuab? Kui tellida kingitus koolilõpetajale tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab kingitus koolilõpetajale 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud kingitus koolilõpetajale kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida kingitus koolilõpetajale? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane kingitus koolilõpetajale ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida kingitus koolilõpetajale ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada kingitus koolilõpetajale? Kui sulle kingitus koolilõpetajale ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus koolilõpetajale tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.