Näitan 1–24 tulemust 64-st

Sõbrapäeva kink - Milline on hea kingitus sõbrapäevaks?

Õige ja erilise sõbrapäeva kingituse leidmine on paras pähkel. Soovime, et see sõbrapäeva kingitus oleks eriline ja omanäoline. SEIK e-poe valikust leiab kingitused sõbrapäevaks kõigile kallimatele sõpradele, sõbrannadele ja oma kallimale.

Vali eriline sõbrapäeva kingitus välja siit!

Soodus!
28.44 
Soodus!
28.44 
Soodus!
47.98 
8.99 
11.99 
Soodus!
31.42 
Laost otsas
15.99 

aastavahetuse kingitus

Õnnelik küünal – sõber

15.99 

aastapäeva kingitus

Õnnelik küünal – armastus

15.99 

emadepäeva kingitus

Happy Journal: Armastus iseendale

19.99 
Personaliseeri
109.99 

sõbrapäeva kingitus SEIKist

Eriline sõbrapäeva kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist sõbrapäeva kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik sõbrapäeva kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali sõbrapäeva kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - sõbrapäeva kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et sõbrapäeva kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas sõbrapäeva kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #sõbrapäeva kingitus.

Milline sõbrapäeva kingitus valida?

 1. Mõtle, milline sõbrapäeva kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda sõbrapäeva kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal sõbrapäeva kingitus kohale jõuab? Kui tellida sõbrapäeva kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab sõbrapäeva kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud sõbrapäeva kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida sõbrapäeva kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane sõbrapäeva kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida sõbrapäeva kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada sõbrapäeva kingitus? Kui sulle sõbrapäeva kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas sõbrapäeva kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.