Näitan kõiki 22 tulemust

Soolaleivakingitus- mida kinkida soolaleivaks?

Soola ja leiba majapidudeks? Üllata omanäolisema soolaleivakingitusega. Kingi midagi lõbusat ja seikluslikku, näiteks meie raamat “100 asja, mida uues kodus teha” või külalisteraamat. Laske neil uue koduga mälestusi koguda ja jäädvustada.
Kodu on koht, kus juhtuvad seiklused!

Leia põnev soolaleivakingitus SEIK’ist!

Soodus!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 8.49 €.
Soodus!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 9.99 €.
Soodus!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 9.99 €.
11.99 
11.99 
11.99 
11.99 
11.99 
14.99 

soolaleivakingitus SEIKist

Eriline soolaleivakingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist soolaleivakingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik soolaleivakingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali soolaleivakingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - soolaleivakingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et soolaleivakingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas soolaleivakingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #soolaleivakingitus.

Milline soolaleivakingitus valida?

 1. Mõtle, milline soolaleivakingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda soolaleivakingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal soolaleivakingitus kohale jõuab? Kui tellida soolaleivakingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab soolaleivakingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud soolaleivakingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida soolaleivakingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane soolaleivakingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida soolaleivakingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada soolaleivakingitus? Kui sulle soolaleivakingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas soolaleivakingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.