Näitan 1–24 tulemust 173-st

Tähtpäeva kink - Mida kinkida tähtpäevaks?

Olgu tulemas jõulud, valentiini päev või emadepäev – inspireeriva kogituse igaks tähtpäevaks leiad meie e-poest. Kingi inspireeriv kingitus meie põnevast valikust. Sorteeri tooted tähtpäeva järgi ja leia kõige sobivama kingituse kiirelt.

Tee tähtpäevaks eriline kingitus!

11.99 

tähtpäev SEIKist

Eriline tähtpäev - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist tähtpäev. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
  • Kõik tähtpäev kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Tarne pakiautomaati või postkasti  - tähtpäev kohal paari päevaga

Milline tähtpäev valida?

  1. Mõtle, milline tähtpäev sobib kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
  3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
  4. Pakenda tähtpäev ilusasse pakendisse
  5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
  6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal tähtpäev kohale jõuab? Kui tellida tähtpäev tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab tähtpäev 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud tähtpäev kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida tähtpäev? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane tähtpäev ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida tähtpäev ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada tähtpäev? Kui sulle tähtpäev ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas tähtpäev tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.