Näitan kõiki 3 tulemust

Laienda oma märkmiku võimalusi täiendavate sisulehtedega.

Vii oma planeerimise kogemust uuele tasemele meie märkmiku sisu täitelehtedega. Sea eesmärke, jälgi projektide edenemist, planeeri toitu ja eelarvet – lisalehed pakuvad sulle lõputuid võimalusi oma märkmiku kohandamiseks. Ole organiseeritud, motiveeritud ja efektiivne iseendale kohandatud märkmiku abil. Täienda töpiliste, ruuduliste ja jooneliste lehtedega või lisa tühju lehti oma märkmikusse. Tutvu meie kogu valikuga ja muuda päevik isikupäraseks!

lisalehed SEIKist

Erilised lisalehed - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid lisalehed. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad lisalehed.
  • Kõik lisalehed on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga lisalehed siit kategooriast
  • Tellitud lisalehed on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% lisalehed kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et lisalehed muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas lisalehed kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #lisalehed.

Millised lisalehed valida?

  1. Mõtle, millised lisalehed sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - lisalehed sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi lisalehed märksõna järgi
  4. Oota, kuni lisalehed pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #lisalehed
Korduma kippuvad küsimused

Millal lisalehed kohale jõuavad?

Kui tellida lisalehed tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad lisalehed ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad lisalehed 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad lisalehed kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud lisalehed paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida lisalehed?

Sa saad lihtsasti tellida lisalehed läbi meie e-poe. Pane lisalehed ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas lisalehed kätte saada.

Kas ma saan lisalehed tagastada?

Kui sulle tellitud lisalehed ei sobi, siis saad mittesobivad lisalehed lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas lisalehed tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.