Näitan kõiki 4 tulemust

SEIK-i laste tegevusvihikud: nuputa ja meisterda tegelusraamatud tekitavad lapses armastust õppida

SEIK-i laste tegevusvihikud pakuvad meelelahutuslikke ja õpetlikke tegelusraamatuid. Lõbusate mõistatuste, põnevate värvimislehtede ja kasulike käekirjaharjutuste abil saavad lapsed loomingulise tegevusraamatuga mõnusalt aega veetes õppida väärtuslikke oskusi. Nuputa ja meisterda tegelusvihikud viivad lapsed reisile läbi imelise tähtede maailma, tutvustades samal ajal uusi värve ja vorme ning arendades nende probleemide lahendamise võimet. Täpsiku Seiklused on ideaalne lähenemine laste meelelahutuseks ja kaasamiseks lõbusalt ja interaktiivselt, olenemata sellest, kas nad on kodus või liikvel.

Soodus!
Original price was: 31.46 €.Current price is: 26.74 €.
17.99 

laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud SEIKist

Erilised laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud.
  • Kõik laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud siit kategooriast
  • Tellitud laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud.

Millised laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud valida?

  1. Mõtle, millised laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud märksõna järgi
  4. Oota, kuni laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud
Korduma kippuvad küsimused

Millal laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud kohale jõuavad?

Kui tellida laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud?

Sa saad lihtsasti tellida laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud läbi meie e-poe. Pane laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud kätte saada.

Kas ma saan laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud tagastada?

Kui sulle tellitud laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud ei sobi, siis saad mittesobivad laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas laste tegevusraamatud ja tegelusvihikud tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.