Näitan kõiki 17 tulemust

Nimepäeva kingitus- Mida kinkida nimepäevaks?

Nimepäev – see on nagu aasta 2. sünnipäev. Väikesed üllatavad nimepäevakingid leiad SEIK-st. Mõnes riigis tähistatakse seda laialdaselt, mõnes riigis pole sul aimugi, millal sul on nimepäev. Mõlemal juhul on nimepäevakingituse saamise ja tegemise üllatus suur.

Tee seikluslik nimepäevakingitus!

22.99 
11.99 

nimepäeva kingitus SEIKist

Eriline nimepäeva kingitus - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist nimepäeva kingitus. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik nimepäeva kingitus kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali nimepäeva kingitus, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - nimepäeva kingitus kohal paari päevaga
 • Loodame, et nimepäeva kingitus muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas nimepäeva kingitus seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #nimepäeva kingitus.

Milline nimepäeva kingitus valida?

 1. Mõtle, milline nimepäeva kingitus sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda nimepäeva kingitus ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal nimepäeva kingitus kohale jõuab? Kui tellida nimepäeva kingitus tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab nimepäeva kingitus 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud nimepäeva kingitus kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida nimepäeva kingitus? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane nimepäeva kingitus ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida nimepäeva kingitus ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada nimepäeva kingitus? Kui sulle nimepäeva kingitus ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas nimepäeva kingitus tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.