Näitan kõiki 12 tulemust

Täpimärkmik- lase oma fantaasial lennata

Täpivihikus, ehk bullet journalis on joonte ja ruutude asemel täpid. Täppidele saab luua oma süsteeme, graafikuid ja jooniseid. Vihikut võib kasutada nii etteütluse kirjutamiseks, võrrandite lahendamiseks, joonistamiseks ja elu planeerimiseks.
Lase oma fantaasial lennata.

täpimärkmik SEIKist

Erilised täpimärkmik - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõelduid ja stiilseid täpimärkmik. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam. Seepärast olleme välja andnud inspireerivad täpimärkmik.
  • Kõik täpimärkmik on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga täpimärkmik siit kategooriast
  • Tellitud täpimärkmik on kohal pakiautomaadis või kulleriga paari tööpäevaga, üle 90% täpimärkmik kohal juba järgmisel päeval.
  • Loodame, et täpimärkmik muudavad su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas täpimärkmik kausutust leidsid.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #täpimärkmik.

Millised täpimärkmik valida?

  1. Mõtle, millised täpimärkmik sobivad sulle või kingisaajale kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus - täpimärkmik sobivad selleks suurepäraselt.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud- otsi täpimärkmik märksõna järgi
  4. Oota, kuni täpimärkmik pakiautomaati või kulleriga kohale jõuavad
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #täpimärkmik
Korduma kippuvad küsimused

Millal täpimärkmik kohale jõuavad?

Kui tellida täpimärkmik tööpäeval enne kella 16.00 jõuavad täpimärkmik ja teised tellitud tooted kohale järgmisel päeval. Kulleriga jõuavad täpimärkmik 1-2 tööpäevaga ja SEIK Tallinn kesklinn pakikapist saad täpimärkmik kätte juba samal päeval. Nädalavahetusel tellitud täpimärkmik paneme teele esmaspäeval.

Kuidas tellida täpimärkmik?

Sa saad lihtsasti tellida täpimärkmik läbi meie e-poe. Pane täpimärkmik ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva viisi, kuidas täpimärkmik kätte saada.

Kas ma saan täpimärkmik tagastada?

Kui sulle tellitud täpimärkmik ei sobi, siis saad mittesobivad täpimärkmik lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas täpimärkmik tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.