Näitan 1–24 tulemust 26-st

Meie Eesti meened & kinketooted: võta erilised mälestused kaasa

Kilukarbis sokid, Tallinna siluetiga joogipudel või raamat 100 asja, mida Tallinnas teha – kõik need võiksid olla ühe õige eestlase kodus olemas. Üllata ainulaadsete kingitustega, mis räägivad Eesti lugu ainulaadsel viisil ja võta need oma järgmisele seiklusele kaasa!

Soodus!
Original price was: 14.99 €.Current price is: 8.99 €.
Soodus!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 9.99 €.
Soodus!
Original price was: 14.99 €.Current price is: 11.99 €.
9.99 
9.99 
11.99 
11.99 
11.99 
11.99 

meie Eesti SEIKist

Eriline meie Eesti - selle leidmine võib olla palju suurem väljakutse, kui esmapilgul tundub. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida erilist meie Eesti. Soovime oma kingitustega inspireerida kingisaajat võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam.
 • Kõik meie Eesti kategooria tooted on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
 • Vali meie Eesti, mis inspireerib ja üllatab
 • Tarne pakiautomaati või postkasti  - meie Eesti kohal paari päevaga
 • Loodame, et meie Eesti muudab kingisaaja päeva toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas meie Eesti seda tegi.
 • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #meie Eesti.

Milline meie Eesti valida?

 1. Mõtle, milline meie Eesti sobib kõige paremini.
 2. Inspireeri ja üllata kingisaajat
 3. Mõtle juurde valitud kingituse lugu - miks just valisid selle kingi?
 4. Pakenda meie Eesti ilusasse pakendisse
 5. Lisa juurde postkaart. Postkaarte leiad ka meie e-poest
 6. Tee seda kõike hoole ja armastusega.
Korduma kippuvad küsimused
Millal meie Eesti kohale jõuab? Kui tellida meie Eesti tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. Postkasti jõuab meie Eesti 2-3 tööpäevaga. Nädalavahetusel tellitud meie Eesti kategooria tooted paneme teele esmaspäeval.
Kuidas tellida meie Eesti? Sa saad lihtsasti tellida tooteid läbi meie e-poe. Pane meie Eesti ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi.
Kas ma saan kingituse otse kingisaajale saata? Seik.ee e-poest saad tellida meie Eesti ja me saadame selle otse kingisaajale. Vali kassas "saada kingitus otse kinisaajale" ja lisa tema andmed. Kui soovid üllatada õigel päeval, lisa enda telefoni number ja saada kingi saajale SMS uksekoodiga. Pakiautomaatides hoitakse pakke 7 tööpäeva.
Kas ma saan tagastada meie Eesti? Kui sulle meie Eesti ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas meie Eesti tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.