SEIK x Mokafit

Tasuta trenni väljakutse

13.-19.12.2021
registreeru väljakutsele
Miks sa peaksid väljakutse vastu võtma?

KAS OLED MÕELNUD, ET…

miks osaleda?

toetame üksteist unistuste eluga alustamisel

See väljakutse on samm tervislikuma MINA suunas. Kui sa pole varasemalt väga trenni teinud, sul on sisse jäänud suurem paus või oled valmis midagi uut proovida, siis see TASUTA 7-päevane väljakutse ongi sinule! Kokku tuleb inspireeriv kogukond naisi, kes motiveerivad üksteist! Väljakutses osaledes saad kaasa teha seitsmel treeningul jälgides treeningvideot sh 1 LIVE treening terve grupiga, kuulata LIVE treeningute planeerimisest ning vaadata üllatusvideosid. TASUTA väljakutse algab juba 13.12. Väljakutse suhtlus toimub Facebooki grupis ning  treeningkavale saad ligipääsu mokafit.com veebilehel, kus saad kaasa teha omas tempos.

7-päevase treeningkava on kokku pannud MOKAfit asutaja Mona kattel

Olen sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener, Percision Nutrition rahvusvaheliselt tunnustatud toitumistreener, Yoga Alliance 200h joogaõpetaja ja Reiki Master. Harin end nendes valdkondades igapäevaselt, et pakkuda meie armsatele klientidele parimaid teadmisi ja nõu.

Sport on alati olnud minu elu lahutamatu osa. Tegelesin 8 aastat võistlustantsuga, pärast seda avastasin mitmeks aastaks taipoksi, hiljem jõusaali, rühmatreeningud, crossfiti ja jooksmise. Seejärel hakkasin armastama kodus treenimist, mille loomuliku järjena tuli mul idee luua MOKAfit kodused treeningprogrammid.

Treenerina usun, et hea füüsiline vorm ei tähenda tingimata tervislikku keha. Kogu keha on tervik ja vaimne heaolu on täpselt niisama oluline kui füüsiline. Me ei pea tegema suuri muutusi üleöö. Edu võti on tasakaal ja järjepidevus. Minu soovitus on hakata prioritiseerima nelja aspekti: füüsiline treening, mitmekesine tervislik toitumine, vaimne heaolu ja taastumine. 

võtan väljakutse vastu

mIKS SA PEAKSID OSALEMA?

uus harjumus ja energia uueks aastaks

Pole saladus, et füüsiliselt aktiivsetel inimestel jagub rohkem energiat enda eesmärkide täitmiseks, hobide ning pere jaoks. Kui sa enda keha eest hoolitsed, oled sa positiivsem ning julged unistada suurelt ja ka unistused täide viia. Peale väljakutset leiad endas uue energia, et saaksid peale aastavahetust täiskäiguga uut aastat alustada ja head harjumused endaga kaasa võtta.

nädala jagu treeningvideosid

Treeningplaanile saad ligipääsu mokafit.com veebilehel. Nende 7 päevaga õpid seadma trennialaseid eesmärke nii, et need saaksid ka päriselt täidetud. Ka trennialaste eesmärkide täitmiseks on vajalik eelnevalt planeerimine ja sellepärast me seda ka väljakutses teeme.  Peale väljakutset oled juba tuttav uue elustiiliga ning oskad seda uuel aastal paremini enda ellu planeerida.

TASUTA treeningpäeviku lehed

Juba detsembri keskel ilmub SEIKi treeningpäevik, mis on sinu abiline treeningute ja toitumise planeerimisel. Treeningpäevik aitab paika panna eesmärgid, mida tahad saavutada, ning sammud soovitud tulemuseni jõudmiseks. See on päevik, mida te olete meilt juba aastaid küsinud ning nüüd on see peagi kohal, valmis suurteks tegudeks koos sinuga!

Väljakutses osalejad saavad esimesena katsetada, kuidas on päeviku abil eesmärke seada. Kõik väljakutses osalejad saavad tasuta PDF-i eesmärkide seadmise lehega.

motiveerivad ÜLLATUSed

Teeme juba esimese sammu uue mina nimel, et saaksid uuel aastal seada eesmärgid enesekindlamalt, teades, et sellel aastal sa need ka täidad. Meil on sulle põnevaid üllatusi ning preemiaid ja auhindu väljakutse läbimise eest – ikka selleks, et eesmärkide täitmine oleks lihtsam ja tõhusam. Jagame seda kõike sinuga juba väljakutsel.

Treenimine ja tervislik toitumine ei peaks olema tüütu kohustus, vaid nauditav elu-osa, läbi mille saame tõsta enda elukvaliteeti.

See ei ole dieet – see on eluviis! 

– Mona Kattel
Ära oota uut aastat uute harjumustega alustamisel

registreeru tasuta väljakutsesse

alusta täna energilisema mina nimel

Kohtume juba esmaspäeval 13.12

Nädalane väljakutse toimub Facebooki grupis ja treeningud MOKAfit keskkonnas, info ligipääsuga gruppi saad kohe peale registreerimist meilile. Kui info pole jõudnud 10 minuti jooksul, võis see minna meilikastis teise kausta.