Näitan kõiki 16 tulemust

Kingitus koolilõpetajale - milline on inspireeriv koolilõpu kingitus?

Koolilõpetajad peavad vastu võtma tähtsaid otsuseid, oma edasise elu planeerimisel. SEIK on loonud mitu toodet, mis sobivad ideaalselt koolilõpetajale aitamaks oma edasist elu planeerida ja leida oma imeline teekond elus.

Kingitused sobivad koolilõpetajatele erinevates vanustes ning erinevates eluetappides: põhikooli lõpetajale, gümnaasiumi lõpetajale, kutsekooli lõpetajale, ülikooli lõpetajale ja kõigile teistel kes on olnud tublid ning väärivad tunnustust.

kingitus koolilõpetajale SEIKist

Eriline kingitus koolilõpetajale - nende leidmine võib olla üsnagi keeruline. Õnneks on seik.ee e-poest võimalik tellida läbimõeldud ja stiilne kingitus koolilõpetajale. Soovime oma toodetega inspireerida sind võtma ette rohkem seiklusi ning olema rõõmsam- sind inspireerib kingitus koolilõpetajale.
  • Kõik kingitus koolilõpetajale on disainitud Eestis SEIKi noorte disainerite poolt
  • Vali oma lemmik disainiga kingitus koolilõpetajale siin.
  • Tarne pakiautomaati või kulleriga  - kingitus koolilõpetajale on kohal paari päevaga
  • Loodame, et kingitus koolilõpetajale muudab su päevad toredamaks ning ootame ka tagasisidet ja pilte, kuidas kingitus koolilõpetajale seda tegi.
  • Lisa piltidele juurde ka märge @minuseik ja #kingitus koolilõpetajale.

Milline kingitus koolilõpetajale valida?

  1. Mõtle, milline kingitus koolilõpetajale sobib sulle kõige paremini.
  2. Inspireeri ja üllata ennast või tee hoopis eriline kingitus- kingitus koolilõpetajale.
  3. Vaata, mida on SEIKi sõbrad toote kohta jaganud.
  4. Oota, kuni kingitus koolilõpetajale pakiautomaati või postkasti jõuab.
  5. Tee pilte ja jaga ka meiega @minuseik #kingitus koolilõpetajale.
Korduma kippuvad küsimused
Millal kingitus koolilõpetajale kohale jõuab?
Kui tellida kingitus koolilõpetajale tööpäeval enne kella 14.00 jõuab pakk kohale järgmisel päeval. kingitus koolilõpetajale jõuab kulleriga kohale 2-3 tööpäevaga. kingitus koolilõpetajale, mis on tellitud nädalavahetusel, paneme teele esmaspäeval. Enne tähtpäevi pakime ja saadame teele vajadusel mitu korda päevas ja ka nädalavahetusteti, et pakid kindlasti õigeks ajaks kohale jõuaksid. 
Kuidas tellida kingitus koolilõpetajale?
Kõiki meie tooteid saab kõige kiiremini ja lihtsamalt tellida läbi meie e-poe. Pane kingitus koolilõpetajale ostukorvi ning suundu maksma. Enne tasumist, saad lisada enda andmed ning valida sobiva paki kättesaamise viisi. Transpordime kõikide peamiste levinud tarneviiside abil igasse Eesti nurka. kingitus koolilõpetajale on mõne päeva pärast kättesaamiseks ootamas pakiautomaadis või toodud kulleriga sulle koju. Maksta saad pangalingiga, krediitkaardiga, Paypalis või arve alusel. 
Kas ma saan tagastada, kui kingitus koolilõpetajale  ei sobi?
Kui sulle kingitus koolilõpetajale ei sobi, siis saad selle lihtsalt tagastada. Meie e-poes kehtib kingitus koolilõpetajale toodetele 14 päevane tagastamisõigus, täpsema juhendi, kuidas kingitus koolilõpetajale tagastada leiad meie kasutustingimustest. Lisaküsimustel võta meiega julgelt ühendust.