100 asja, mida koolilõpetaja lõpuks ometi teha saab

9.99 

Oled värske koolilõpetaja?

Palju õnne! Lõpuks saad stressist vabaneda, lõõgastuda ja teha seda, mida sulle päriselt teha meeldib. Selle raamatu 100 ideed pakuvad sulle piisavalt soovitusi põnevateks ja mõnikord ka hullumeelseteks ettevõtmisteks.

 

Vaheldusrikas ideede raamat koolilõpetajale!

Stress, stress, stress, lõpueksamid… ja siis? Kuidas oleks ühe road tripiga? Või on alustuseks parim puhata, vanu kooli asju põletada ja oma raamatute nimekirjaga uut eluetappi alustada? Selles raamatus leidub palju erinevaid soovitusi värskele lõpetajale. Seiklus algab alles pärast lõpetamist.

 

Kokanduskursusest reisideni

Sellest raamatust leiate 100 asja, mida lõpetaja peale kooli lõppu teha saab! Seejuures meenub talle, et just praegu on see hetk, mil oma hingel vabalt lennata lasta ning aeg nautida põnevaid ja vaheldusrikkaid tegevusi. Samal ajal saab iga tehtud ülesande raamatus kohe tehtuks märkida.

 

Otsides lõpetamiseks kingitust, oled leidnud õige raamatu. See raamat on suurepärane väike tunnustus teie tütrele, pojale või lapselapsele. Peale stressirohket eksamiperioodi toob see lõpetaja ellu rõõmu ja põnevust.

 

Palju edu tegutsemisel ja ideede elluviimisel!

100 asja, mida koolilõpetaja lõpuks ometi teha saab

9.99 

Turvaline ostukoht

Tasuta tarne alates 40€

Tarne pakiautomaati

Raha tagasi garantii

Tarne pakiautomaati (DPD, Smartpost, Omniva) alates 2.89€: 1-2 päeva

Tarne postkasti (väikesed raamatud) 1.59€: 1-2 tööpäeva

Tarne kulleriga 6.79€: 1-2 päeva

SEIK Kesklinn pakiautomaat TASUTA: sama päeva tarne  

Tootekood: 9789949731039 Kategooriad: , , Silt: