Kinkekomplekt poisi katsikuks

41.99 

Lapse sünd on eriline sündmus iga perekonna jaoks. Kinkekomplektis on kaks raamatut, et oleks koht, kuhu panna kirja kõik uue pereliikmega seotud emotsioonid ning mälestused. Raamatu vahel on kaasas ka beebikaardid, mis muudavad esimeste elukuude jäädvustamise põnevaks.

Beebi sünni kinkekomplekti on lisatud ka armas kaart, et kirja panna kõige paremad soovid saabunud maailmakodanikule.

Loe rohkem toodete kohta siit:

Lapsesuu - minu naljakad ütlused

Laste ütlused on kõige naljakamad. Mõnikord on need šokeerivad, mõnikord väga vaimukad ning mõnikord on lapsed justkui papagoid ja sa ei suuda uskuda, kust nad selle sõnapaari üles võisid korjata.
Iga kord mõtled, et nii vahvaid ja naljakaid ütlemisi sa kindlasti ei unusta, kuid tihti on need juba järgmisel päeval meelest läinud.
Siia märkmikusse saad üles kirjutada kõik lastelt pärit tsitaadid, mida sa kunagi unustada ei soovi.
See on midagi humoorikat, mida aastate pärast koos lastega vaadata. Armas kingitus lapsele tema 18. sünnipäeva puhul.

Beebiraamat täht on sündinud - minu esimesed aastad (sinine)

Lapse sünd on pere jaoks väga eriline sündmus. Iga hetk on täis emotsioone, mida ei taha unustada. Siia raamatusse saavad värsked vanemad kirja panna oma lapse esimesed sammud kuni viie aastaseks saamiseni. Lisaks on raamatuga kaasas ka beebikaardid, mis muudavad lapse esimeste elukuude ja edusammude fotodele jäädvustamise põnevamaks. Uuenenud trükk on tagasihoidlikuma disainiga ning raamatus on veidi rohkem ruumi kirjutamiseks.   Autorist: Elo Johanna Kuklane on noor ema ja disainer. Tema perre sündinud väike tütar on toonud kõigi südametesse palju rõõmu. Tütrest inspireerituna soovis autor luua midagi lastesõbralikku, rõõmsat ning samas ka minimalistliku põhjamaise disainiga. Noore emana soovib ta olla eeskujuks ka teistele emadele. Lisaks sellele, et iga päev pisikesega koos on seiklusi täis, annab tütar ka Elole jõudu ja inspiratsiooni, et enda unistused ellu viia.

Beebikaardid-"Täpikesed" (sinine)

Lapse sünd on pere jaoks väga eriline sündmus. Iga hetk on täis emotsioone, mida ei taha unustada. Beebikaardid muudavad lapse esimeste elukuude ja edusammude fotodele jäädvustamise põnevamaks. Lisaks on võimalik tellida meie e-poest ka beebiraamat, millega jäädvustada lapse esimesed aastad. Beebikaardid "Täpikesed" sobivad imehästi lisaks kaartidele, mis tulevad kaasa beebiraamatuga "Täht on sündinud".  Autorist: Elo Johanna Kuklane on noor ema ja disainer. Tema perre sündinud väike tütar on toonud kõigi südametesse palju rõõmu. Tütrest inspireerituna soovis autor luua midagi lastesõbralikku, rõõmsat ning samas ka minimalistliku põhjamaise disainiga. Noore emana soovib ta olla eeskujuks ka teistele emadele. Lisaks sellele, et iga päev pisikesega koos on seiklusi täis, annab tütar ka Elole jõudu ja inspiratsiooni, et enda unistused ellu viia. Kaartidel olevad tähtpäevad: 1 päeva vanune Esimene hammas Täna roomasin esimest korda Olen kõige lahedam Minu nimi on ... Ütlesin esimese sõna Esimesed jõulud 1 nädala vanune 2 nädala vanune 3 nädala vanune Olen kõige armsam Olin terve öö üleval Mina olen siin: Esimene lennureis Astusin esimesed sammud sõin tahket toitu

Postkaart " Lilled ümbrikus " sinine

Kingi enda lähedastele armas postkaart ja lisa oma emotsioonid õnnitluskaardile. Postkaart sobib kinkimiseks kõigile. Üllata oma lähedasi ning saada neile armas sünnipäeva kaart. Postkaardiga tuleb kaasa ka ümbrik ja see on pakendatud ilusasse pakendisse.

Kinkepakend karbike-pastelne

Üllata oma lähedasi armsa kingitusega pakikappi või kulleriga ukse taha. Ilusasti pakendatud kingitus tõstab toote väärtust ning rõõmustab kõiki paki saajaid. Et üllatada oma lähedast:
  1. Vali välja personaalne kingitus.
  2. Vastavalt tähtpäeval vali välja armas kaart ning kirjuta oma soovid üles.
  3. Vali välja sobilik pakendi tüüp ning sisesta nimi/tekst mida soovid saaja kingipakile kirjutada.
Meie pakime kingituse ära ning paneme teele. Siis ei jää muud üle kui ainult oodata, kuni pakk jõuab kingi saajani ja Sinunle tuleb rõõmus ja tänulik telefoni kõne kingi saajalt.
Kinkekomplekt poisi katsikuks

41.99 

SEIKiga kooli 15 - 28 august

Tarne automaati vaid 2.50€

ja alates 40€ ostuga täiesti tasuta

Turvaline ostukoht

Tasuta tarne alates 40€

Tarne pakiautomaati

Raha tagasi garantii

Tarne pakiautomaati (DPD, Smartpost, Omniva) alates 2.89€: 1-2 päeva

Tarne postkasti (väikesed raamatud) 1.59€: 1-2 tööpäeva

Tarne kulleriga 6.79€: 1-2 päeva

SEIK Kesklinn pakiautomaat TASUTA: sama päeva tarne  

Tootekood: Kinkekomplekt poisi katsikuks Kategooriad: , , , , , , ,