EAS eksporditoetus

Kirjastus SEIK tiim on võtnud tänavuse aasta fookusesse välismesside külastuse, siihtturgudele laienemise ja laiema kliendibaasi kaasamise meie tegemistesse. Meid aitab selles EASi eksporditoetus. Loodame see aasta jõuda Läti, Leedu ja Saksamaa inimeste südametesse ning pakkuda oma tooteid nii kohalikes poodides kui mugavas e-poes. 

 

Kirjastus SEIK (Turundustänav OÜ) saab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist programmi “Loomemajanduse valdkondades tegutsevate ettevõtete ekspordivõime arendamine” raames perioodil 16.09.2019 – 31.12.2021 eksporditoetust. Projekti eesmärk on ekspordivõimekuse kasvatamine – leida messide kaudu välisturgudel agente ja edasimüüjaid ning kasvatada rahvusvahelise turunduse abil veebimüüki.

 

SEIK Publisher (Turundustänav OÜ) receives an export grant for creative industries from the European Regional Development Fund within the period of 16.09.2019 to 31.12.2021. The goal of the project is to grow our export capacity – find suitable resellers, agents and distributors through trade fairs and grow web sales through international marketing.