Elumuutev 2-nädalane seminar

29.10-12.11.2021

Minu teekond unistuste eluni

Alusta oma teekonda nüüd
Kas sa võiksid osaleda?

KAS OLED MÕELNUD, ET…

miks osaleda?

Toimivad tööriistad ja inspireerivad inimesed

See seminar katab kõik teemad, mis on ühe eduka ja enda unistusi täitva inimese igapäeva osa. Me aitame sul leida enda põhjused, eesmärgid ja tee unistuste eluga alustamiseks. Anname sulle läbi proovitud ja päriselt toimivad tööriistad ning toome sinuni oma ala spetsialistid, kes aitavas sind tuua unistuste elule lähemale, kui sa üksi oskaksid. Kõiki videosid ja LIVE saad järele vaadata ning liikuda omas tempos. 

Kuidas see muudab sinu elu?

1

UNISTA

Süvendame sinu eneseteadlikkust, unistame, leiame sinu oskuste, kirgede ja kutsumuste abiga sinu elus olemise mõtte ja rõõmu ning inspireerime sind. 

2

PLANEERI

Seame eesmärgid, mis on ka päriselt saavutatavad! Aitame sul leida enesekinduluse ning kustutada piiravad uskumused, mis ei aita kaasa eesmärkide täitmisele.

3

SAAVUTA

Peale unistamist ja eesmärkide seadmist keskendume sinu energiale- kehale ja vaimule, et sa jõuaksid enda unistuste eluga juba kohe nüüd alustada!

kuidas seminar korraldatud on?

Veidi enne seminari algust saadame sulle seminari töövihiku koos Goodie bagiga ning lisame sind privaatsesse Facebooki gruppi. Enne seminari on sulle juba valmis tehtud harjutused vihikus, kus saad kirja panna enda põhjused sellel osalemiseks, suuremad unistused ning eesmärgid. Seejärel on seminari grupis ülepäeviti või iga päev seminari esinejatega videoloengud. Kõiki seminare ja LIVE saad järgi vaadata ning liikuda täitmisega omas tempos.

Loenguid toetavad harjutused vihikus, mille kaudu saad uusi teadmisi kohe praktiseerida. Igal päeval palume sul vihikus kirja panna ka enda päeva eesmärgid, samuti leiab sealt ka tänulikkuse ja eneseteadlikkuse lehed.

Seminari Facebooki grupis on lisaks veel palju põnevaid üllatusi! Toetame üksteist ja leiame uusi toetavaid sõpru, kes liiguvad sarnaste eesmärkide suunas nagu sina!

SINU TEEKONDA TOETAB LISAKS KOOLITAJATELE KA SEMINARIVIHIK

Seminaril jõuab 2 nädala jooksul sinuni mitmeid tunde uut infot, inspireerivaid lugusid ja õpetusi ning tööriistu, mida saad kohe hakta kasutama. Selleks, et kõik need uued teemad kinnistuksid, oleme sulle kokku pannud seminari töövihiku. Selles on harjutused, mis on loodud koostöös esinejatega, et saaksid nende loengus õpitut kohe praktikas rakendada. Eesmärkide, unistuste elu ja enda “miks”-i kirja panemise lehed; samuti produktiivsuse, enesearmastause ja reflekteerimise lehed. Töövihikust saabki alguse sinu unistuste elu, mille mõtete ja õpetuste juurde saad alati tagasi tulla. 

Lisaks töövihikule annavad meile hoogu mitmed sponsorid ja üllatusesinejad!

REGISTREERi ennast SEMINARILE

mIKS SA PEAKSID OSALEMA?

SAAD SELGE PILDI, KUS SA HETKEL OLED JA KUHU SA SOOVID LIIKUDA

Seminari alustame enesearengu teemadel, kus teeme selgeks, miks üldse võiksid sellega tegeleda, kuidas seda teha ning analüüsime, kus sa oled ja kuhu soovid edasi liikuda. Leiame ka sinu Ikigai, ehk sinu kutsumuse elus, mille põhjal tegutsemine toob sulle õnnetunde ja rahulolu. 

LOOME TERVISLIKUMA ELUVIISI JA UUED HARJUMUSED

Me ei ütle sulle, et peaksid tegema igapäevaselt tund aega jõutreeningut. Me vaatame hoopis üle treeningute alustalad, miks me peaksime end liigutama ja millised võiksid mõtted ja eesmärgid nendega seoses olla. Leiad endale parima viisi enda keha eest hoolitsemiseks. Tõstame ka enesearmastust ja hoolitseme endi eest. 

SAAD JULGUSE JA ENERGIA, ET LIIKUDA ENDA UNISTUSTE ELU POOLE

Seminaril esinevad vinged oma ala spetsialistid, kes on ise end üles töötanud. Nende lood on inspireerivad ja õpetlikud ning nad teavad, kust peaksid alustama, et jõuda samuti enda eesmärkideni. Nii on ka sinul palju julgem enda esimesi samme teha. Ühiselt loome võimsa energia, mis aitab luua sinu unistuste elu.

PALJU PÕNEVAID ÜLLATUSI

Nii nagu eluski, tuleb ka meie seminaril ette palju üllatusi, kuid ikka ainult positiivseid! Üllatusesinejad ja ettevõtted, kes annavad meie tegemistele hoogu seminari ajal. Mis põhiline- teadmised ja alustalad koos harjumustega kogu eluks!

“Millal oli viimane kord, kui tegid midagi esimest korda?”

– John C. Maxwel
Mis ma edasi teen, kui olen registreerunud?

Kuidas see töötab?

Seminar toimub mugavalt privaatses Facebooki grupis, kus saad harjutusi kaasa teha ja esinejaid kuulata omas tempos. Toetame ja inspireerime üksteist ning tähistame kõiki suuri ja väikeseid võite!

Meie seminarile annavad hoogu ja energiat vinged ettevõtted, kelle tooted leiad goodie bagist. Saadame need sulle koos seminari töövihikuga, mis toetab sind seminari läbimisel.

2 nädalat uusi harjumusi, tutvuseid, teadmisi ja inspiratsiooni. See on alles algus, sest seminarilt saadud teadmised saadavad sind unistuste elu teekonnal ka edaspidi!

Elo Kumel

Eneseteadlikkus ja enseareng

Elo on väga inspireeriv enesearengu mentor, kes on Eloloojate kogukonna asutaja ning Eneseteadlikkuse päeviku autor. Elo räägib meile, kuidas alustada enesearengu teekonda, vaadata enda sisse, leida põhjused, miks teha elus muudatusi ning kuidas seda teha kõige efektiivsemalt ning sulle sobivamal viisil.

Laureen Leiten

Ikigai- elus olemise rõõm

Laureen on tegus noor naine, kes on arengutreener, ema, personalispetsialist, ning ratsatreener. Laureen aitab sul leida sinu Ikigai ehk sinu kutse siin elus, selle miski, mis aitab sul püüelda unistuste poole luues maailmale väärtust, mida hinnatakse.

Katriin Mangus

Elu planeerimine, enesekindlus ja isiklik bränd

Katriin on sõna otseses mõttes eluplaneerija. Pole paremat eesmärkide seadjat ja saavutajat kui Katriin! Sellepärast tulebki just Katriin sulle rääkima, kuidas ka sina saad seda teha. Lisaks sellele räägib ta enesekindlusest- miski, millest ei tohiks unistuste elu poole püüdlemisel puudust tulla! Samuti saad teada, mis on isiklik bränd ja miks see vajalik on.

Kirsti Vaikla

Treeningud naistele ja positiivne minapilt

Kirsti on naine, kes jaksab kõike! Kahe pisikese lapse kõrvalt aitab Kirsti sadadel naistel luua enda unistuste vormi. Just selline, nagu neile meeldib ja sobib. Kirsti ei räägi lihtsalt trennist kui harjutustest. See on hoopis midagi palju suuremat- ta tõstab sinu enesekindlust ja aitab sinus leida energia ning jõu, et hoolitseda enda eest, ENDA jaoks!

Rudolf-Gustav Hanni

Kuidas alustada enda projekti?

Rudolf on ettevõtja ja kirjastus SEIKi asutaja. SEIK sai alguse 8. klassi õpilasfirmast. 11 aasta jooksul on Rudolf õppinud, loonud ja kasvatanud erinevaid ettevõtteid ning õpetab  nüüd ka sinule, kuidas luua ise midagi, millest võibki saada alus sinu unistuste elule! Kas Rudolf elab enda unistuste elu? Jah- me oleme üsna kindlad, et elab küll!

PAKETID

VARAJANE

Soodushind kuni 08.10

 • ligipääsu seminari gruppi koos toetava kommuuniga
 • 2-nädalane inspiratsiooniprogramm koos praktiliste ülesannetega
 • 9 videoloengut inspireerivatelt esinejatelt
 • 50le esimesele goodie bag väärtuses 40€ – välja müüdud!  
 • 3 x Kirsti Vaikla treeningud
 • seminari töövihik väärtuses 15€

25€ + 15€ vihik

Osalen seminaril

Hilisem

Hind 09.10-25.10

Alusta unistuste elu poole liikumist koos sõbrannaga- koodiga “sõbrannad” säästad kahe pileti pealt -30€

 • ligipääsu seminari gruppi koos toetava kommuuniga
 • 9 videoloengut inspireerivatelt esinejatelt
 • 50-100ndale registreerijale goodie bag 15€ väärtuses – välja müüdud!
 • 2-nädalane inspiratsiooniprogramm koos praktiliste ülesannetega
 • 3 x Kirsti Vaikla treeningud
 • seminari töövihik väärtuses 15€

35€ + 15€ vihik

Osalen seminaril

vIIMASEL HETKEL

Hind 26.10-29.10

 • ligipääsu seminari gruppi koos toetava kommuuniga
 • 9 videoloengut inspireerivatelt esinejatelt
 • 2- nädalane inspiratsiooniprogramm koos praktiliste ülesannetega
 • 3 x Kirsti Vaikla treeningud
 • seminari töövihik väärtuses 15€

49€ + 15€ vihik

Osalen seminaril

 KAS SELLE AASTA LÕPUKS OLED SA …

SEE ON AINULT SINU OTSUSTADA!

Juba liitusin seminariga 🤩 Kahju, et mitu nädalat aega selleni!

Marily

Imeline õhtu oli koos teiega! Jätkake samas vaimus oma imeliste toodetega! 😍

Gea

Aitäh! See andis väga palju mõtteainet ja juba tegin ühe sammu edasi paremuse poole, et ma poleks enam rahulolematu!😊
Aga tunnistan, et juba see miniseminar andis mõista, et on vaja muutusi ja usun, et ma saavutan ka selle! Ootan juba seminari 🥰

Katre

Saab põnev olema, liitusin ka seminariga!🥰

Kätlin

sul pole midagi kaotada peale enda unistuste elu poole liikumise

registreeru seminarile

tahan alustada liikumist oma unistuste elu suunas

Alustame seminari juba 29. oktoobril

Seminar toimub privaatses Facebooki grupis, kus saad tegutseda rahulikult omas tempos. Seminar toimub 29.10 – 12.11. Kõiki videosid saad järelvaadata omale sobival ajal ning liikuda programmiga omas tempos. Lisaks eelnimetatud esinejatele tuleb seminarile veel üllatusesinejaid!

Pss! Seminari link ja kinnitusmeil võivad minna meilikastis others kausta.