Minu parim aasta

02.01 – 05.01
registreeru TASUTA seminarile
Miks sa peaksid seminaril osalema?

KAS OLED MÕELNUD, ET…

miks osaleda?

TOETAME ÜKSTEIST PARima AASTA LOOMISEL

See seminar on esimene samm sinu parima aasta loomisel. Kui sa tunned, et varasemalt ei ole sa osanud seada endale eesmärke, mis ka päriselt teoks saaksid, siis see seminar ongi sinule. Vaatame otsa möödunud aastale ja analüüsime, mis läks hästi ja mis oleks saanud minna veel paremini. Seame uued eesmärgid nii, et need ka päriselt täituksid ning anname sulle tööriistad, mille abil saad muuta enda harjumusi. 

Seminar algab juba 2. jaanuaril ja kestab 4 päeva, mille jooksul toome sinuni esinejad, kes oskavad sind suunata õigele teele eesmärkide ja harjumuste osas, räägime produktiivsusest ning jagame üksteisega enda unistusi ja eesmärke. Toetame üksteist unistuste elluviimisel toetavas grupis koos ambitsioonikate ja sarnaselt mõtlevate inimestega. 

Teeme tagasivaate aastele koos seiki asutaja rudolfiga

Rudolf on ettevõtja ja kirjastus SEIKi asutaja. SEIK sai alguse 8. klassi õpilasfirmast. 11 aasta jooksul on Rudolf õppinud, loonud ja kasvatanud erinevaid ettevõtteid.

Kuidas ta seda teeb ning millised takistused on tema teekonnale sattunud, sellest räägib Rudolf meile aasta tagasivaate loengus.

tahan kuulata rudolfi loengut

Eesmärkidest tuleb rääkima enesearengu coach Chanet

Chanet on coach meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad elus muutust.

Chanet sai lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal. Tänaseks on ta teinud üle 500 coachingu tunni ning aidanud mitmeid inimesi, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Chanet on aidanud näha imelisi visioone, kuhu soovitakse liikuda ning olnud tunnistajaks ka nende visioonide elluärkamisele. Räägime eesmärkide seadmisest, miks neid tuleks seada, kuidas leida endale sobivaim viis seda teha ning kuidas eesmärke täide viia.  

Soovin seada eesmärke

Produktiivususest ja seda toetavatest SEIKi toodetest räägib Elo Johanna

Elo on Produktiivsuspäeviku autor, kes on välja töötanud päeviku keskendudes enda kogemustele jagades oma energiat samal ajal mitmele elu tahule: olles ema, üliõpilane ning SEIKi loovjuht ning täites unistusi, mis on tema jaoks olulised. Elo räägib Produktiivsuspäeviku loomisest ning kuidas see on aidanud tema ja paljude teiste elu muuta nii, et jätkuks rohkem aega teha asju, mis meid tõeliselt õnnelikuks teevad. 

Soovin olla produktiivsem

Harjumuste jõust ja nende loomisest räägib meile Errit Kuldkepp

Errit on väga inspireeriv naine, ettevõtja, turundaja, koolitaja ja veel palju-palju muud! Errit oskab enda energia ja positiivsusega inspireerida inimesi võtma ette lahedaid seiklusi ning liikuma enda unistuste suunas. Kuidas on Errit nii ettevõtlik, positiivne ning suudab selle kõrvalt veel aidata tuhandeid inimesi enda elu muutma, sellest saame teada tema loengus. Errit jagab meiega, kuidas luua paremad harjumused selleks, et need toetaksid meie unistustusi.

Tahan luua paremad harjumused

mIKS SA PEAKSID OSALEMA?

Analüüs möödunud aastale

Vaatame, mis läks 2021. aastal hästi, millistes valdkondades arenesid ning kus oleks saad teha nüüd uuel aastal veelgi paremini. Kirjutame endale kirja, et tänada end kõikide saavutuste ja töökuse eest möödunud aastal. Paneme paberile kirja, milline näeb välja sinu unistuste elu erinevatest valdkondades. See aitab sul ka mõista, mida soovid järgmisel aastal paremini teha ning annab aluse uute eesmärkide seadmiseks. 

Allalaetavad töölehed

Oleme loonud sulle töölehed suunavate küsimustega, et oskaksid kirja panna enda mõtted seoses aastavahetuse, eesmärkide ja enda unistuste eluga, mille poole soovid püüelda. Saad möödunud aasta analüüsi lehed, uue aasta eesmärkide seadmise lehed ning harjumuste jälgimise lehe ehk habit trackeri. 

Loengud esinejatega

Esinema tulevad oma ala spetsialistid, kes oskavad tuua näiteid teooriast ning pikaajalisest praktikast enda ja enda klientidega. Esinejad inspireerivad ja annavad hea energia uueks aastaks. 

motiveerivad ÜLLATUSed

Teeme juba esimese sammu uue mina nimel, et saaksid uuel aastal seada eesmärgid enesekindlamalt, teades, et sellel aastal sa need ka täidad. Meil on sulle põnevaid üllatusi ning preemiaid ja auhindu osalemise eest – ikka selleks, et eesmärkide täitmine oleks lihtsam ja tõhusam. Jagame seda kõike sinuga juba väljakutsel.

MILLAL OLI VIIMANE KORD, KUI TEGID MIDAGI ESIMEST KORDA?

– JOHN C. MAXWEL
loome koos paremad harjumused ja seame saavutatavad eesmärgid

registreeru tasuta seminarile

alusta täna parema aasta nimel

Kohtume juba pühapäeval 02.01

4-päevane seminar toimub Facebooki grupis. Info ligipääsuga gruppi saad kohe peale registreerimist meilile. Kui info pole jõudnud 10 minuti jooksul, võis see minna meilikastis teise kausta.